منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۷
شناسه خبر: 265058
گروه :خبر
n6fn_img_1014 - Copy

مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان طی بازدید از روند ورزش جانبازان و معلولین شهرستان میناب گفت: ورزشکاران جانباز و معلول میناب از پتانسیل بالایی برخوردارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری تحلیلی میناب جنوب ،غلامعلی دانشور ،مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان طی بازدید از پروژه های ورزشی شهرستان میناب ؛ ورزش جانبازان و معلولین شهرستان میناب  بخصوص در رشته والیبال نشسته  آقایان  و بانوان با توجه به پتانسیل های ورزشی در این شهرستان گفت: ورزشکاران معلول و جانباز این شهرستان به  جایگاهی از سطح ورزش رسیده اند که کشور را تحت شعاع قرار داده است.

دانشور افزود: حضور فرزانه حیدری از شهرستان میناب تنها بانوی به نمایندگی از  تیم ملی  والیبال نشسته  حمهوری اسلامی ایران و حضور جوانان مینابی در اسکلت بندی تیم  منتخب استان در این رشته  بیانگر استعداد بالای ورزشکاران معلول میناب می باشد.

وی بیان داشت : اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان همیشه در کنار ورزشکاران برای رشد و ارتقاء ورزش در سطح استان  همگام با ورزش و جوانان و جوانان مستعد  مینابی همراه  و همگام بوده است.

وی تاکید کرد: اداره کل  با نظارت اداره ورزش و جوانان شهرستان در حمایت و مساعدت از این قشر در شهرستان و در حمایت از بهزیستی شهرستان نسبت به ترمیم  کف پوش سالن مذکور تلاش خود را در رشد و ارتقاء ورزش شهرستان بکار گیرد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان عنوان کرد: باشگاه داری اصولی می تواند ورزش را به سمت در امد زایی بکشاند که این کار  می تواند باعث رشد و رونق و اشتغال زایی گردد.

غلامعلی دانشور اذعان داشت:  همراهی خیرین در این راه  و سپردن کار به دست خیرین علاقمند به ورزش و حمایت های اداره کل در کنار مجمع  خیرین ورزشیار استان  می تواند ورزشکاران مستعد مینابی را  در استان و کشور کمک کند

 

انتهای پیام/ز

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور