منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۹:۵۲
شناسه خبر: 266268
گروه :خبر
index

داور خوب و ماندگار استان هرمزگان در اقدامی ناگهانی تصمیم به خداحافظی گرفت که رنگ و بوی اعتصاب و انتقاد داشت تا شاید مسئولین ورزشی این استان کمی به فکر این قشر باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز علیرضا کناری در خصوص دلایل کناره گیری و خداحافظی خود از دنیای داوری به پایگاه خبری ورزش هرمزگان گفت:علاقه من به داوری قابل گفتن نیست و روزهای بسیاری را به جای ماندن در کنار خانواده و رسیدگی به آنها در میدانهای مسابقات سوت میزدم .

اینکه من از داوری کنار کشیدم دلیلش را فقط باید از در عدم حمایت مسئولین ورزش استان جست و جو کرد،دلیلی که نه تنها داوری بلکه بیشتر رشته های ورزشی در استان هرمزگان با آن مواجهند،من هنوز۶ سال دیگر می توانم سوت بزنم ولی مشکلاتی که برایم پیش آمده دلیل بر کناره گیری ام شده است.

کناری در توضیح مشکلات خود گفت:دوست نداشتم مشکلاتم رسانه ای شود ولی صبر و تحمل هم اندازه ای دارد،به دلیل مصدومیت هر روز باید فیزیوتراپی انجام دهم واین بار هزینه ای سنگینی برایم ایجاد کرده است.

وی افزود: من سالها با عشق به ورزش استان خدمت کردم وحداقل انتظار دارم مسئولین با وجود این مشکلات از بنده حمایت کنند ولی نه تنها مورد خمایت قرار نگرفتم بلکه بعد از کناره گیری از داوری حتی یک تماس هم با من نداشتند که حتی دلیل این کارم را بپرسند.

کناری در ادامه گفت: سالهای زیادی در مسابقات استانی و کشوری داوری کردم و انتظار دارم از تجربه بنده در این زمینه استفاده شود.

کناری در پایان سخنانش گفت:برای پیگیری مشکلاتم و درخواست هایم به اداره کل ورزش و جوانان استان رفتم ولی متأسفانه جوابی که مرا دلگرم به ادامه همکاری کند نداند.

پایگاه خبری ورزش هرمزگان جهت پیگیری موضوع با دانشور مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان هرمزگان گفت و گویی را انجام داد که تنها جوابی که شنید عدم مراجعه کناری به آنجا بود و اینکه این داور می تواند جهت پیگیری مشکلات خود باید از طریق هیئت فوتبال استان هرمزگان اقدام کند.

غلامعلی دانشور گفت:علیرضا کناری اصلا به من مراجعه نکرده است ولی اگر مراجعه می کرد در حد توان جهت حمایت از این داور ارزشمند استان کمک هایی را انجام میدادیم و اینکه ایشان باید مشکلات خود را از طریق هیئت فوتبال استان پیگیری کند.

عبدالمجید دبیده رئیس هیئت فوتبال استان هرمزگان در گفتگو با پایگاه خبری ورزش هرمزگان گفت:علیرضا کناری از داوران خوب,ارزشمند و ماندگار استان هرمزگان است و باید تمام تلاش برای حل مشکلاتش را انجام دهیم ولی ایشان حتی برای پیگیری مشکلات خود به هیئت مراجعه نکرده است.

رئیس هیئت فوتبال استان هرمزگان افزود:ما برای داوران خود دپارتمان داریم و این عزیزان و شخص کناری باید هیئت را قبل از کناره گیری در جریان قرار میداد چون قطعا صدمه بزرگی را داوری استان با این کار خواهد خورد.

دبیده در ادامه گفت:علیرضا کناری تنها یک داور نیست بلکه نماینده یک استان در این رشته است زیرا تنها داور هرمزگانی حاضر در مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور است و ما باید تمام تلاش خود را برای حفظ این داور خوب استان انجام دهیم،به همین خاطر هیئت فوتبال قطعا مشکلات را پیگیری می کند.

دبیده در خصوص حل مشکلات این داور ارزشمند استان هرمزگان گفت: تا هفته آینده قول خواهیم داد این مشکلات پیگیری و برطرف شود و کناری در این عرصه با قدرت و اطمینان بیشتر کار خود را ادامه دهد.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان