منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۹
شناسه خبر: 290113
گروه :خبر
hormoz

در پرواز ساعت 9 شب تهران به مشهد هواپیما پس از بلند شدن از تهران پس از 30 دقیقه پرواز به دلیل نقص فنی در فرودگاه مبدأ به زمین نشست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، در پرواز ساعت 9 شب تهران به مشهد هواپیما پس از بلند شدن از تهران پس از 30 دقیقه پرواز به دلیل نقص فنی در فرودگاه مبدأ به زمین نشست.

این پرواز هنگامی که از تهران به سمت مشهد در ساعت 21 حرکت کرد پس از خرابی رادار هواپیما حدود 30 دقیقه در آسمان به پرواز ادامه داده و بعد از آن به فرودگاه مهرآباد تهران بازگشت.  در این هواپیما 165 مسافر وجود داشت که پس از اعلام خرابی توسط کاپیتان مسافران 30 دقیقه پر اضطراب را پشت سر گذاشتند.

از فرودگاه مهرآباد خبر رسید پس از نشستن بدون مشکل هواپیما در باند فرود، مسئولان از مسافران درخواست کردند که هواپیما را ترک کرده تا با یک پرواز دیگر آن‌ها را انتقال دهند، اما مردم به نشانه اعتراض از هواپیما پیاده نمی‌شدند.

کمک‌داور فوتبال که مسافر این هواپیما بود در خصوص اتفاقی که در هواپیما برای او در سفر تهران به مشهد رخ داد، اظهار داشت: «متأسفانه سفر خسته‌کننده‌ای از باشگاه‌های آسیا داشتم و 20 ساعت پرواز از استرالیا داشتم.

وقتی سوار هواپیما شدیم هواپیما غیرعادی بود و تکان‌های زیادی می‌خورد. پس از 20-25 دقیقه پرواز شرایطی پیش آمد که مجبور شدیم بازگردیم.»

وی افزود: «خدا را شکر خلبان بسختی توانست به زمین بنشیند و خوشحالم که هموطنان همگی در  سلامت هستند. پس از 40-30 دقیقه معطلی در فرودگاه یک هواپیمای دیگر مهیا شد و به مشهد رسیدیم.»

کمک‌داور فوتبال در مورد اینکه می‌گویند رادار هواپیما ایراد پیدا کرده بود، تأکید کرد: «وقتی خلبان به آسمان می‌رود اگر رادار نداشته باشد با مشکل روبه‌رو می‌شود و نمی‌تواند مسیر خودش را پیدا کند. باز هم از خلبان تقدیر و تشکر می‌کنم که تمرکز داشت و توانست مسیر را پیدا کند. به هر حال حس بدی بود و ترس داشتیم اما خدا را شکر اتفاقی نیفتاد.»

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است