منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۷
شناسه خبر: 342754
گروه :خبر
36985214

امام جمعه موقت سیریک اظهار کرد: سرگردانی شتران در سطح خیابان هاو جولان و تندروی های زیاد ماشین های قاچاقچیان در جاده های شهرستان باعث ترس ، رعب و وحشت بسیار از مردم و مسافران شده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، حجت الاسلام و المسلمین احمد خلیلی  امام جمعه موقت شهرستان سیریک در خطبه های نماز جمعه اظهار کرد:  وضعیت نا امنی جادهای شهرستان بسیار ناراحت کننده و نگران کننده است و از متولیان امر خواستار توجه و اهتمام جدی و ریشه ای به این موضوع شد و نباید منتظر ماند هر چند وقت یکبار که حوادث ناگوار و جان انسانی تلف شد دست بکار شد البته تاکنون در شهرستان انسان های زیادی جان خود را از دست دادند.

خلیلی  با انتقاد از وضعیت نا امنی جاده های سیریک گفت:وضعیت جادهای شهرستان سیریک بسیار نا امن است و  امروز متاسفانه سرگردانی شتران در سطح خیابان های  حوزه استحفاظی شهرستان و جولان و تندروی های زیاد ماشین های قاچاقچیان در جاده های شهرستان باعث ترس ، رعب و وحشت بسیار از مردم و مسافران شده است .

وی پنج شاخص  انقلابی بودن مردم و مسئولان کشور را پایبندی به ارزش های انقلاب ، پایبندی به استقلال کشور ، هدف گیری آرمان های انقلاب ، حساسیت در برابر دشمن و تقوای دینی و سیاسی  برشمرد و تصریح کرد: زیر بنای اصلی  اقتصاد مقاومتی  را تولید ملی و حمایت از تولیدات داخلی و خارج شدن از وابستگی به کالاها و محصولات خارجی است و تا زمانی که اقدام و عمل جایگزین شعارهای اصلی برای نهادینه شدن تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه صورت نگیرد اوضاع و احوال مملکت همین است و روز به روز هم بدتر خواهد شد.

امام جمعه موقت شهرستان سیریک  چهار عنصر ایمان ، عمل صالح ، حق گرا بودن و اهل صبر داشتن را  از مهمترین خصلت های انسان برای ممانعت از خسران و تباهی دنیا دانست.

خلیلی ضمن تسلیت شهادت امام جعفر صادق  رئیس  و موسس مذهب جعفری و ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت  بیان کرد: با توجه به تشیع باشکوه 127 شهید تازه تفحص شده کشور در دفاع مقدس شهدایی که با نثار جان خویش امنیت ، آرامش، اقتدار ، صلابت ، پیشرفت ، علم و سازندگی و سرافرازی  به کشور بخشیدند و برای دفاع از کیان و حریم دین و دیانت از خود برای ما و کشور گذشتند و امرو وظیفه همه ماست  تا با احترام و پاسداشت   حون آنها تکریم و سپاس گذاری کنیم .

ویابراز کرد:  خداوند در وعدهای خود خلاف نمی کند و مومن هم پایبند به عمل است و اهل بندگی  اجرای  باید و نباید های خداست  و در واقع هر چیزی را سر جای خودش قرار می دهد.

امام جمعه موقت سیریک خاطرنشان کرد:  عمل صالح است که انسان را به اوج علا می رساند و مومن و انسان با ایمان تابع حق است و حق گراست و دیگران را به سمت حق و حقیت دعوت می کند و صبر است که  دوای همه دردهاست و انسان ها را  به راه سعادت و رستگاری هدایت و راهنمایی می کند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور