منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۶
شناسه خبر: 239050
گروه :خبر

گفته می شود فرد سابقه داری که به رغم هشدارهای مکرر نهادهای امنیتی قرار بود به عنوان کاندیدای مدیرکلی ارشاد استان یزد از وی یاد شده و هم اینک نیز به عنوان معاون اداری مالی ارشاد استان مطرح شود نیز یکی از بازجویان این موسسات بوده و معتقد است :«برخی موسسات حق نداشته اند وارد این مقوله سیاسی می شده اند»!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، بنا بر گزارش یک منبع موثق، در پی تحویل «نامه جوانان یزدی به جک استراو»،وزیر امور خارجه اسبق پیر استعمار در شهرستان ابرکوه ـ که بازتاب گسترده ای در رسانه های کشور و جهان داشت ـ و قید نام یکی از مراکز فرهنگی قرآنی در ذیل این نامه، به واسطه فشارهای مقامات ارشد استانداری یزد ، ارشاد اسلامی با سراسیمگی و دستپاچگی این موسسات را فراخوان زده و باتهدید به زیرمجموعه خواستار پیگیری لغو مجوز فعالیت این موسسات شده است !

گفته می شود فرد سابقه داری که به رغم هشدارهای مکرر نهادهای امنیتی قرار بود به عنوان کاندیدای مدیرکلی ارشاد استان یزد از وی یاد شده و هم اینک نیز به عنوان معاون اداری مالی ارشاد استان مطرح می شود نیز یکی از  بازجویان این موسسات بوده و معتقد است :« برخی موسسات حق نداشته اند وارد این مقوله سیاسی می شده اند»!
با توجه به تأکید قرآن کریم بر مقوله «استکبارستیزی» و همچنین تأکید امام راحل (ره) و رهبر فرزانه انقلاب بر این مهم و نیز اعتقاد مسلم شیعه مبنی بر «عدم جدایی سیاست از دیانت» ، اقدام مسئولان ارشد ارشاد اسلامی ! استان یزد در راستای مقابله با روحیه «استکبارستیزی» در آستانه «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» و برخورد با فعالان فرهنگی – قرآنی استان ، مورد نگرانی مردم متدین «دارالعباده یزد» شده است .
آزادی بیان ، دانستن حق مردم است، جریان آزاد اطلاعات، تحمل مخالف ، زنده باد مخالف من و … شعارهایی است که مدعیان اصلاحات و اعتدال همراه برآن تأکید داشته و با این شعارها مدام به فریب افکار عمومی پرداخته اند.
روحانی نیز در مراسم تنفیذ خود گفت: «خدایا به تو پناه می‌برم از «استبداد رأی» و عجله در تصمیم گیری و تقدم نفع شخصی و گروهی به منافع مردم؛ همچنین «به تو پناه می‌برم از بستن دهان منتقدان و رقیبان». یاری‌ام کن بنده مخلصی برای تو و خادم لایقی برای تو باشم و فراموش نکنم آنچه بر پیشینیان رفته است».

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است