منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۱
شناسه خبر: 317501
گروه :خبر
شیخ-خطیب

امام جمعه اهل سنت قشم گفت: تا زمانی که حول محور وحدت و همدلی و اطاعت از رهبری نظام حرکت کنیم هیچ آسیبی به ما نمی رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ، شیخ عبدالرحیم خطیبی ، امام جمعه اهل سنت قشم در مراسم عمامه گذاری ۱۰ تن از طلبه های حوزه علمیه امام صادق (ع) جزیره قشم را به عنوان امن ترین منطقه که شیعه و سنی با هم زندگی مسالمت آمیز دارند نام برد و گفت: تا زمانی که حول محور وحدت و همدلی و اطاعت از رهبری نظام حرکت کنیم هیچ آسیبی به ما نمی رسد .

 

وی تفرقه را خواست دشمن مسلمانان برشمرد و گفت: وحدت از برکات مهم دین، نظام و هدیه امام امت (ره) و رهبر معظم انقلاب به مردم ایران است که باید با دوری از تندروی ها و حرکت در مسیر اعتدال آن را حفظ و گسترش دهیم.

 

امام جمعه اهل سنت قشم نیز در این مراسم از قشم به عنوان امن ترین منطقه که شیعه و سنی با هم زندگی مسالمت آمیز دارند نام برد و گفت: تا زمانی که حول محور وحدت و همدلی و اطاعت از رهبری نظام حرکت کنیم هیچ آسیبی به ما نمی رسد.

 

وی همچنین با اشاره به مراسم عمامه گذاری طلاب جوان، گفت: فضیلت و شرافت علم وابسته به عمل و الترام به آن است و اگر عمل و رفتار ما با گفتارمان یکی نباشد دچار خساران خواهیم شد.

 

براساس این گزارش، مراسم عمامه گذاری ۱۰ تن از طلبه های جوان حوزه علمیه امام صادق (ع) شهر قشم توسط آیت الله سید رضا تقوی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور برگزار شد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است