منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۴ - ۹:۳۱
شناسه خبر: 260085
گروه :خبر
دکتر

رئیس دانشگاه پیام نور استان گفت: اسلام هراسی از برنامه های اصلی دشمن می باشد لذا وحدت از مسائل مهم جهان اسلام در برابر دشمنان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ صمد حمزه ای، رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در دیدار با سید محمد یوسف حسینی نژاد امام جمعه اهل سنت بستک به مناسبت هفته وحدت گفت: دانشگاه ها در ایجاد وحدت بین شیعه و سنی نقش مؤثری دارند.

حمزه ئی با تاکید بر تقویت وحدت مسلمانان اظهار کرد:خوشبختانه در بین مردم شیعه و اهل سنت هرمزگان اختلافی وجود نداشته و با همدیگر پیوند ازدواج نیز داشته اند و به صورت برادرانه در کنار همدیگر در حال زندگی هستند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان تصریح کرد: جای تأسف دارد که برخی از مسلمانان در دام تفرقه دشمنان قرار گرفته اند و مسئله اسلام هراسی از برنامه اصلی دشمنان اسلام می باشد را در اذهان جهانیان تقویت کرده اند وی وحدت را یکی از مسئله های مهم جهان اسلام برشمرد.

سید محمد یوسف حسینی نژاد، امام جمعه اهل سنت تصریح کرد: علما نقش مهمی در ایجاد وحدت بین اهل سنت و شیعه دارند و از نقش مثبت دانشگاهها به ویژه دانشگاه پیام نور در همگرایی این دو مذهب بزرگ اسلام قدردانی نمود.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است