منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۶
شناسه خبر: 211909
گروه :خبر
154254

مدیر تعاون روستایی هرمزگان وجود این شبکه را در افزایش سرمایه و در نتیجه شکل گیری اقتصاد مقاومتی بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: شبکه تعاون روستایی تنها شبکه در کشور است که این میزان سرمایه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، به نقل از پیارم ؛ سیروس اسدپور در نشست شورای اداری این سازمان از کشاورزی به عنوان پایه اقتصاد کشور و محور توسعه یاد کرد و گفت: زندگی  مردم وابسته به آب و کشاورزی است و در همین راستا کشاورزی نیز بسیار با اهمیت است.

 

وی تقویت بخش تعاونی را به معنای تقویت بخش خصوصی دانست و  اظهارداشت: بی شک اگر تعاونی ها حمایت نشوند، کشاورزان به جایی نمی رسند.

 

اسدپور از جذب سرمایه گذار در بخش کشاورزی به عنوان یکی از مسائل مهم در این بخش یاد کرد و افزود: متاسفانه سرمایه گذار در این بخش به سختی وارد می شود چرا که بازدهی سرمایه در این بخش کمتر است.

 

وی تعاون روستایی را سیستم جذب سرمایه معرفی کرد و بیان داشت: وجود 54 دستگاه انبار با 26 هزار تن ظرفیت انباری در شبکه تعاون روستایی هرمزگان خود نوعی جذب سرمایه است که امید است با تقویت شرکت ها و اتحادیه این ظرفیت افزایش یابد.

 

مدیرسازمان تعاون روستایی هرمزگان، وجود این شبکه را در افزایش سرمایه و در نتیجه شکل گیری اقتصاد مقاومتی بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: شبکه تعاون روستایی تنها شبکه ای است که این میزان سرمایه دارد.

 

وی متذکر شد: بی شک اگر کشاورزی اقتصادی و سود آور باشد همه به ان روی می آورند در غیر این صورت همه از ان روی گردان می شوند.

 

اسدپور با تاکید بر اینکه برای بهره وری تولیدات خرد راهی جز شکل گیری تعاونی تولید نداریم، تصریح کرد: تعاون روستایی ابزار دست جهاد کشاورزی است بنابراین حمایت از شبکه تعاون روستایی، حمایت از کشاورزی است.

 

وی خاطرنشان کرد: اگر در این میان حامی بخش تعاون هم نباشیم باز مجبوریم تعاونی را کنار کشاورزی داشته باشیم.

 

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است