منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۵۸
شناسه خبر: 354755
گروه :خبر
%d8%b9%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%86

استاندار هرمزگان با بیان اینکه هزار میلیارد تومان در هرمزگان پروژه نیمه تمام وجود دارد،اظهار کرد: اعتبارات دولتی توان تکمیل روژه های ملی را ندارد لذا تقویت بخش خصوصی را راهبردی برای اجرای اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛جاسم جادری، استاندار هرمزگان گفت: بیش از پنج هزار طرح عمرانی نیمه تمام در کشور وجود دارد که برای تکمیل این طرح ها حداقل 400 هزار میلیارد تومان بودجه نیاز است و هزار میلیارد تومان در هرمزگان پروژه نیمه تمام وجود دارد.

جادری با بیان اینکه اعتبارات دولتی توان تکمیل روژه های ملی را ندارد، اظهار کرد:دولت با انتشار اسناد خزانه اسلامی در تلاش است که مطالبات پیمانکاران را پرداخت کند و بخشی از اعتبارات تملک دارایی امسال نیز از طریق انتشار این اسناد پرداخت می شود.

وی تقویت بخش خصوصی را راهبردی برای اجرای اقتصاد مقاومتی دانست وافزود: یکی از راهکارهای تقویت بخش خصوصی پرداخت مطالبات پیمانکاران است و باید توجه به این سمت باشد که بتوانیم با به کار گرفتن انواع ابزارهای بودجه ای معوقات پیمانکاران را پرداخت کنیم.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه دریا محور توسعه هرمزگان است، تصریح کرد: هرمزگان ظرفیت های مغفولی دارد که باید برای آنها برنامه ریزی کنیم و در بخش بنادر و دریانوردی می توان بزرگترین کار اقتصاد مقاومتی را انجام داد.

وی با تاکید بر اینکه استانداران مکلف به کار اقتصاد مقاومتی هستند، تاکید کرد: دانشگاه ها ظرفیت های خوبی دارند و باید در زمینه اقتصاد مقاومتی ایده ارائه دهندلذا با همکاری سازمان برنامه و بودجه و دانشگاه های استان، طرح اجرایی اقتصاد مقاومتی در استان تهیه و ایده های مناسب ارائه شود.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود