منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۴
شناسه خبر: 225435
گروه :خبر
13910707000262_PhotoA
 

ناسا به تازگی کشف کرد

وجود آب و امکان زندگی در مریخ

کاوشگر ناسا که در مریخ مشغول فعالیت است به تازگی نشانه‌ها و مدارک قوی نسبت به وجود آب شور و نمکی در سطح این سیاره یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، کاوشگر سازمان فضایی ملی آمریکا، ناسا، به تازگی مدارک جدید و قوی‌تری را نسبت به وجود‌ آب در سطح کره مریخ یافته است.

بر اساس مدارک یافت شده توسط این کاوشگر، احتمال وجود جریان‌های آب شور در سطح مریخ قوت گرفته است.

جان گرانسفلد، یکی از مقامات ناسا در این باره می افزاید که بر اساس اکتشافات جدید، احتمال وجود زندگی در مریخ وجود دارد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان