منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۴
شناسه خبر: 180411
گروه :خبر
images

علی حقیقت وبلاگ نویس فعال شهرستان بندر خمیر به عنوان وبلاگ نویس شاخص سال ۹۳ انتخاب شد.

 

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز؛علی حقیقت مدیر وبلاگ بندرخمیرکه فقط پانزده سال سن دارد به دلیل همکاری و فعالیت بالای خود از طرف شبکه وبلاگ نویسان استان هرمزگان به عنوان وبلاگ نویس شاخص سال ۹۳ انتخاب شد که طبق سنت همیشگی مصاحبه ای را با این وبلاگ نویس انجام دادیم؛

Untitled123

ابتداخودتو معرفی کن و از کی با وبلاگ نویسی آشنا شدی؟

بنده علی حقیقت متولد ۱۳۷۸ ازشهرستان بندر خمیر بنده از سال ۱۳۹۳با وبلاگ نویسی آشنا شدم .

چند ساله که به وبلاگ نویسی مشغولی؟

بنده از تاریخ ۱۳۹۳/۷/۱۲به طور رسمی کار وبلاگ نویسی را شروع کردم .

با تو جه به سن شما و دانش آموز بودنتان آیا وبلاگ نویسی به روند درس خواندن و مطالعه شما ثأثیر منفی نزاشت؟

من وبلاگ نویسی را در اوقات فراقت انجام میدم و این کار باعث می شود که وبلاگ نویسی تاثیر منفی بر روی درس و مطالعه من نداشته باشد .

به نظر شما یک وبلاگ نویس موفق چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

به نظر من یک وبلاگ نویس خوب باید اول یک فرد آگاه باشد و همچنین ساده باور نباشد .

دوم اینکه خلاق باشد و دنبال تولید محتوا باشد نه اینکه کپی بردار خوبی باشد .

سوم اینکه راستگو باشد و دنبال حقایق بگردد مورد اخر از مهم ترین مورد است.

چطوری با شبکه وبلاگ نویسان استان هرمزگان آشنا شدید ؟نظرتان درمورد این شبکه که در استان هرمزگان راه اندازی شده چیست؟

بنده از طریق نظر خصوصی که مدیریت محترم کانون وبلاگ نویسان استان در وبلاگم گذاشته بودن با این کانون آشنا شدم . به نظرم در  این کانون می تواند در استان  بسیار مفید باشد چون یه ارتباط قوی بین وبلاگ نویسان استان ایجاد میشه که خود دستاورد بزرگی برای استان می تونه باشه.

به غیر از وبلاگ نویسی آیا در فضای مجازی کارهای دیگه ای هم انجام می دهید؟

متاسفانه به علت کم بودت اوقات فراغت بنده به جز وبلاگ نویسی در فضای مجازی فعالیت دیگری ندارم.

از بندرخمیر بگویید و در مورد وبلاگتان و نحوه فعالیتتان توضیح دهید؟

شهر بندر خمیر یکی از شهر های استان هرمزگان است که در حدود ۸۵کلیومتری از مرکز استان هرمزگان قرار داردو دارای امکان تفریحی و گردشگری بسیاری می باشد که توضیخات بیشتر در وبلاگ بندر خمیر موجود است و همچنین کتاب بندر خمیر بهشت گم شده . فعالیت وبلاگ بندر خمیر بیشتر جهت معرفی فرهنگ و مشاهیر و بزرگان شهر بندر خمیر می باشد و در کنار این فعالیت خبر رسانی اخبار شهر بندر خمیر می باشد که هم از طریق گذاشتن خبر در وبلاگ و همچنین ارسال اخبار از طریق سامانه هستش .

چه کسانی برای بهتر شدن وبلاگ نویسی و وبلاگتان کمکتان کردند؟

برای بهتر شدن وبلاگ بندر خمیر بیشتر از همه دوستانم به من کمک کردن و همچنین من از افرادی که سر تجربی در وبلاگ نویسی داشتند کمک گرفتم .

ازاینکه به عنوان وبلاگ شاخص سال ۹۳ انتخاب شدید چه حسی دارید؟

از اینکه وبلاگ بنده به عنوان وبلاگ شاخص در سال ۱۳۹۳انتخاب شده است بسیار خوشحالم و همچنین به خودم می بالم که تونستم در مدت ۶ماه به عنوان وبلاگ شاخص انتخاب شوم.

به عنوان یک نخبه وبلاگ نویس نظرتان در خصوص تحولات منطقه و مخصوصاً مذاکرات هسته ای چیست؟

بنظر من بهترین حرف ها را در مورد مذاکرات رهبر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خامنه ای (مدظله) می زند ومن درتمامی موارد تابع نظرات و فرمایشات ایشون هستم و نظر دیگری ندارم.

عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله) چقدر می تواند برای پیشرفت کشور و جهان اسلام مؤثر باشد؟

عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله) می تواند تا مقدار زیادی کشور و علی الخصوص جامعه های اسلامی را به سوی پیشرفت هدایت کند  و قطعاً عمل به این فرمایشات دسیسه های دشمنان اسلام را نقش برآب خواهد کرد.

حرف آخر شما به کاربران و وبلاگ نویسان استان و کشورعزیزمون چیه؟

حرف اخر بنده با وبلاگ نویسان  استان و به خصوص کشوری این است با نوشته های خود در فضای مجازی باعث تشویش اذهان عمومی و دامن زدن بر اختلافات نباشند و به جای این نوع سبک نوشتاری برای حل مشکلات بیشتر راه حل ارائه کنند و در آخر به امید خداوند همه بتونیم در این فضا سربازان لایقی برای کشور عزیزمون و رهبر بزرگمون حضرت امام خامنه ای (مدظله) باشیم.

ما هم به نوبه خودمان کسب وبلاگ برتر و شاخص سال ۹۳ را به آقای حقیقت تبریک می گوییم و امیدواریم در تمام مراحل زندگی همیشه پیروز و موفق باشند و به پدر و مادر علی آقا بابت تربیت چنین فرزندی تبریک می گوییم.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی