منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۹
شناسه خبر: 221588
گروه :خبر
1
 

مدیر کل راه و شهرسازی هرمزگان:

واگذاری زمین به اشخاص جز سیاست های دولت نیست

مدیر کل راه و شهر سازی استان هرمزگان با بیان اینکه عدم ساخت و ساز پروژه مسکن مهر در بندرچارک به دلیل نبود متقاضی در این شهر بوده است افزود: واگذاری زمین به اشخاص جز سیاست های دولت نمی باشد.

به  گزارش  شبکه اطلاع رسانی هرمز ، مهندس فرشید دستوان مدیر کل راه و شهرسازی استان هرمزگان در گفتگو با مروارید نیوز گفت :ساخت 160 کیلومتر جاده از بندرلنگه تا پارسیان و 50 کیلومتر بزرگراه از جمله فعالیت این دولت در غرب هرمزگان می باشد .

وی به پروژه نیمه تمام غرب شهرستان اشاره کرد و گفت : آسفالت و روکش محور بندرلنگه تا سه راهی بندرچارک و از چارک تا بندر آفتاب از تعهدات شرکت نفت بوده که متسفانه به این تعهدات عمل نشده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان هرمزگان اضافه نمود : طبق برنامه ریزی های انجام شده آسفالت 20 کیلومتری بندرچارک تا بندر آفتاب را در پایان سال 94 به اتمام و قبل از سفرهای نوروزی به بهره برداری می رسد .

این مقام مسئول در ادامه گفت : عدم ساخت و ساز پروژه مسکن مهر در بندرچارک به دلیل نبود متقاضی در این شهر بوده است و واگذاری زمین به اشخاص جز سیاست های دولت نمی باشد.

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است