منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۷
شناسه خبر: 208124
گروه :خبر
images

مدیر سازمان تعاون روستایی هرمزگان از واگذاری مجدد توزیع آرد روستایی به شبکه تعاون روستایی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم، سیروس اسدپور در دیدار با فرماندار جاسک اظهار کرد: شبکه تعاونی روستایی با گستردگی که دارد در توزیع آرد روستایی با مشکل خاصی مواجه نیست.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون بیش از 19 هزار تن آرد بین روستاییان هرمزگان توزیع شده است، تصریح کرد: خدمات رسانی بهینه به روستاییان و اعضای شبکه تعاون روستایی و بهره گیری از امکانات موجود در راستای نیل به رفاه اجتماعی و توسعه پایدار در سطح روستاها از اهداف سازمان تعاون روستایی است.

اسدپور افزود: شبکه تعاون روستایی با تلاش و کوشش سهمیه آرد در برخی روستاها صعب‌العبور که عبور و مرور به سختی انجام میشود عهده دار است.

مدیرتعاون روستایی هرمزگان با بیان اینکه شبکه تعاون روستایی مجدد عهده دار مسئولیت توزیع آرد روستایی شده است، گفت: بعد از حذف یارانه آرد با ورود برخی افراد سودجو آرد در روستاهای دور افتاده با قیمت زیادی بدست مردم می رسید که سریعا با ورود تعاون روستایی روند توزیع آرد متعادل شد.

وی اظهار کرد: درحال حاضر در اکثر شهرستان های استان توزیع آرد از طریق شبکه تعاون روستایی انجام می شود و مسئولیت توزیع آرد یک یا دو شهرستان مابقی نیز در فواصل زمانی معین به تعاون روستایی محول می شود.

فرماندار جاسک نیز در این نشست از توزیع بیش از یکهزار و 900 تن آرد طی 4ماهه نخست سالجاری در این شهرستان خبر داد و گفت: سهمیه ماهیانه آرد شهرستان جاسک 480 تن شامل 350 تن آرد روستایی و 130 تن آرد شهری است.

وی با بیان اینکه بخش عمده آرد در بین واحدهای نانوایی شهری و روستایی توزیع شده است افزود: در شهرستان جاسک 35 واحد صنفی نانوایی وجود دارد که از این تعداد 20 واحد نانوایی شهری و 15 واحد نانوایی روستایی هستند.

سالاری بر جذب به موقع و توزیع صحیح و نظارت بر روند توزیع آرد در این شهرستان و گسترش همکاری مردمی تاکید کرد.

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است