منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۴
شناسه خبر: 314173
گروه :خبر
682226

نوع بازدید روحانی از گروه صنعتی مپنا باعث انتقاد برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی شده و منتقدان اظهار داشتند که زیبنده‌تر می‌بود که رئیس‌جمهور از نزدیک از این شرکت بازدید و با کارگران دیدار می‌‌کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ نوع بازدید رئیس‌جمهور از گروه صنعتی مپنا در روز کارگر مورد انتقاد کاربران شبکه‌های اجتماعی از جمله تلگرام قرار گرفت. کاربران اجتماعی با انتشار عکس‌هایی از حجت‌الاسلام حسن روحانی که با خودرو و تیم حفاظت ویژه وارد محوطه سالن کار کارگران شده و بدون پیاده شدن از خودرو و از راه دور با کارگران دیدار می‌کند، این انتقاد را مطرح کردند که چرا رئیس‌جمهور از خودرو شخصی‌اش پیاده نشده و به صحبت و درد و دل‌ کارگران از نزدیک گوش نداده است؟

شیوه بازدید روحانی از مپنا جنجال‌ساز شد + عکس

این کاربران مطرح می‌کنند حداقل رئیس‌ جمهور بایستی در داخل سالن از خودرو خود پیاده شده و مانند دیگر مسئولان، از نزدیک با کار و فعالیت کارگران گروه مپنا آشنا می‌شد.

حمید رسایی در کانال تلگرامی‌اش با انتشار این تصویر نوشت:

وقتی روحانی با خودروی ژاپنی نیم میلیاردی از مپنا بازدید می‌کند و از برجام، حقوق کارگر و اقتصاد مقاومتی برای کارگران سخن می‌گوید.

برجام از زبان کارگران به دو روایت؛

روایت 1: جلوی صحنه

اعتراض تلگرامی‌‌ها به نحوه جابه‌جایی رئیس جمهور در مپنا + عکس//آماده انتشار

روایت 2: پشت صحنه

شیوه بازدید روحانی از مپنا جنجال‌ساز شد + عکس

این موضوع البته در بخش‌های دیگر نیز به نوعی تکرار شده است. به طور مثال در نمایشگاه مطبوعات نیز رئیس‌جمهور تنها از بخش کوچک و حفاظت شده‌ این نمایشگاه دیدن کرد که رسانه‌های حامی دولت در آن حضور داشتند و به مسئولین غرفه‌های دیگر رسانه‌ها اطلاع داد بودند که نمایشگاه در ساعت بازدید حسن روحانی بسته است.

شیوه بازدید روحانی از مپنا جنجال‌ساز شد + عکس

به نظر می‌رسد از این باب زیبنده‌تر می‌بود که رئیس‌جمهور از نزدیک با آحاد مختلف مردم روبرو شده و با مشکلات و دغدغه‌های آنان آشنا شود و به عنوان مثال در خصوص برجام  از نظر و آرای مردم را جویا شود. این درحالی است که منش بنیانگذار انقلاب اسلامی نیز چنین بود که در محل جماران تا ۱۰۰متری خانه امام(ره) کسبه زندگی می‌کردند؛ بقالی، قصابی و تاکسی و مردم همه بودند و برخورد نزدیک امام با مردم یکی از شیرین‌ترین لحظات انقلاب اسلامی است که در تصاویر تاریخی به زیبایی به ثبت رسیده است.

مردمی بودن و با مردم زندگی کردن از اصول سیره امام راحل بود که بایستی در رفتار مسئولین انقلاب اسلامی نهادینه و ظاهر شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است