منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۱
شناسه خبر: 323152
گروه :خبر
13940930000761_PhotoA
 

در نشست بین‌المللی مقامات عالیرتبه امنیتی در گروزنی صورت گرفت

واکنش هیأت ایرانی به اظهارات نماینده رژیم صهیونیستی درباره حزب‌الله لبنان

معاون دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در واکنش به اظهارات نماینده رژیم صهیونیستی درباره حزب‌الله گفت: حزب‌الله لبنان در دفاع از ملت فلسطین و لبنان و در مقابله با تروریسم دولتی اسرائیل شجاعانه ایستادگی می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در پی اظهارات منفی نماینده رژیم صهیونیستی در هفتمین نشست بین‌المللی مقامات عالیرتبه امنیتی در روسیه در خصوص جمهوری اسلامی ایران و حزب الله لبنان، رضا سیف‌اللهی معاون دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان اظهار داشت: حزب الله لبنان در دفاع از ملت مظلوم فلسطین و لبنان و در مقابله با تروریسم دولتی اسرائیل شجاعانه ایستادگی می‌کند و امروز حزب الله بخش مهمی از مردم لبنان است که در ساختارهای حکومتی لبنان به صورت رسمی حضور دارد و از آرمان‌های ملت لبنان حمایت می‌کند.

قابل ذکر است که در هنگام ارائه سخنرانی نماینده رژیم صهیونیستی، هیأت جمهوری اسلامی ایران نشست را در اعتراض به سیاست‌های تجاوزکارانه رژیم مذکور ترک کرد.

به گزارش فارس، هفتمین نشست بین‌المللی مقامات عالیرتبه امنیتی در گروزنی مرکز چچن روسیه برگزار شد. در این نشست دو روزه که دبیران و مسئولان شورای امنیت و سایر نهادهای امنیتی کشورها و سازمان‌های بین‌المللی حضور دارند، مهم‌ترین چالش‌های امنیتی منطقه‌ای و جهانی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

در ابتدای این نشست بین‌المللی پیام بان کی‌مون دبیرکل سازمان ملل متحد قرائت شد و نیکلای پاتروشف دبیر شورای امنیت روسیه و نیز رمضان قدیر اف رئیس‌جمهور چچن سخنرانی کردند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است