منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۹:۱۶
شناسه خبر: 269700
گروه :خبر
index

سخنان چند مدت پیش مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان هرمزگان و وعده های پوچ هیئت فوتبال استان هرمزگان واکنش داور هرمزگانی را در پی داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛علیرضا کناری، داور ارزشمند هرمزگانی که چند مدت پیش از میادین خداحافظی تلخی داشت در گفتگو با  ورزش5 نسبت به سخنان غلامعلی دانشور مدیر کل اداره ورزش و جوانان این استان که چند وقت پیش با این پایگاه انجام داد واکنش نشان داد.

کناری گفت:سخنان مدیر کل اداره ورزش و جوانان بیانگر عدم توجه به ورزش استان است وجای تأسف و تأمل دارد که اینچنین حضور بنده در اداره ورزش وجوان استان را انکار کرده است.

من برای ادعای حضورم در اتاق آقای دانشور شاهد دارم و آقای مظفری که از داوران خوب استان است شاهد و ناظر بر حضور من در اتاق ایشان بود ولی با وجود درخواست ها وصحبت هایی که داشتم هیچ پاسخ قانع کننده ای که مرا دلگرم به بودن و ماندن در عرصه داوری کند نداد،ای کاش مسئولین اداره ورزش و جوانان کمی انصاف داشتندوبیاد می آوردند که من چند مرتبه به دفتر آقای دانشور مراجعه کردم ولی پاسخی که مشکلات من را حل کند نداد.

این داور ارزشمند هرمزگانی اظهار کرد: علیرضا کناری رفت ولی قطعا نه آقای دانشور و نه شخص عبدالمجید دبیده رئیس هیئت فوتبال استان هیچکدام آسیبی نمی بینند،فقط آسیب اصلی را من و داوران خوب این استان دیدند که با عشق و علاقه در مسابقات وبا وجود تمام ناسزاگویی و فحاشی و کتک خوردن توسط تماشاگران سوت زدیم ولی موقع حمایت که باشد پشت آدم را خالی می کنند و تنها راهی که برای ما باقی می ماند بوسیدن وکناره گیری از داوری است.

کناری با توجه به پایان یافتن قول یک هفته ای هیئت فوتبال استان هرمزگان برای رفع مشکلاتش گفت: من شهریور ماه امسال درخواست دادم به هیئت فوتبال ولی هیچ اقدامی صورت نگرفت،تنها می توانم برای ورزش استان هرمزگان با مسئولینی که حتی قادر به حمایت و رفع مشکلات ورزشکاران استان خود نیستند تأسف بخورم.

تازمانی که این مسئولین واین هیئت فوتبال بر ورزش استان هرمزگان ریاست می کنند وضع ازاین بهتر نخواهد شد و هیچ امیدی به پیشرفت ورزش در هرمزگان نیست.

این مشکلات تنها مشکل منه کناری نیست این مشکل تمام جامعه داوری و ورزش استان است که متأسفانه با جناحی کارکردن صدمات بزرگ و جبران ناپذیری را به ورزش هرمزگان وارد می کنند.

لینک مصاحبه ای که واکنش علیرضا کناری را در بر داشت:

وداع غریبانه با دنیای داوری/قول یک هفته ای هیئت فوتبال استان هرمزگان برای پیگیری و حل مشکلات کناری

 

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است