منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۵
شناسه خبر: 219121
گروه :خبر
image373885

نتانیاهو که تا پیش از این چندین بار موضع خود در قبال توافق هسته ای را تغییر داده بود، در حالی که آخرین موضع خود را حمایت از این توافق اعلام کرده بود، این بار در هراسی بی سابقه از این بیانات رهبر انقلاب، واکنش تندی نشان داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، روز گذشته رهبر انقلاب در بیانات خود با تأکید بر نامشروع بودن رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی فرمودند که تا ۲۵ سال دیگر اسرائیل وجود نخواهد داشت.

نتانیاهو که تا پیش از این چندین بار موضع خود در قبال توافق هسته ای را تغییر داده بود، در حالی که آخرین موضع خود را حمایت از این توافق اعلام کرده بود، این بار در هراسی بی سابقه از این بیانات رهبر انقلاب، واکنش تندی نشان داد.

به گزارش تایمز اسرائیل٬ نتانیاهو که برای دیدار با دیوید کامرون٬ نخست‌وزیر بریتانیا٬ به لندن سفر کرده بود، گفت: «رهبر ایران هیچ جایی برای خیال‌پردازی طرفداران توافق باقی نمی‌گذارد. او این موضوع را شفاف بیان کرده است که آمریکا شیطان بزرگ است و ایران قصد دارد اسرائیل را نابود کند.» او البته تاکید کرد: «این موضوع اتفاق نخواهد افتاد. اسرائیل یک کشور قوی است و حتی قوی‌تر هم خواهد شد.»

رهبر ایران روز چهارشنبه در دیدار با گروهی از مردم با اشاره به تبعات توافق هسته‌ای به برخی از اظهارات مقامات اسرائیلی درباره‌ی توافق هسته‌ای پرداختند و فرمودند: «برخی صهیونیست‌ها گفته‌اند با توجه به نتایج مذاکرات هسته‌ای، ۲۵ سال از دغدغه ایران آسوده شده‌ایم اما ما به آنها می‌گوییم شما ۲۵ سال آینده را اصولاً نخواهید دید و به فضل الهی، چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

 

درخواست اتحاد در برابر “تروریسم و تهاجم” ایران

نتانیاهو  که به شدت از این بیانات رهبر انقلاب ترسیده است، در بخشی دیگر از اظهارات خود گفت: جامعه جهانی باید در برابر آن‌چه وی آن را “تروریسم و تهاجم” ایران خواند، بایستد. او گفت بر اساس آن‌چه از اظهارات رهبر جمهوری اسلامی استنباط می‌شود این است که “تمامی کشورهای مسئول باید برای متوقف کردن تروریسم و سیاست‌های تهاجم‌آمیز ایران همکاری کنند.” نتانیاهو تاثیر توافق هسته‌ای را بر سیاست‌های خصمانه ایران فزاینده خواند.

این در حالی است که نتانیاهو طی جنگ های نیابتی که در منطقه به راه انداخته است، دست خود را به خون هزاران کودک، زن و مرد آغشته کرده است و امروز با توجه به شناختی که از رهبر انقلاب و وعده های ایشان دارد، با اضطرابی عجیب در پی هماهنگ کردن کشورها برای دفاع از رژیم غاصب صهیونیستی است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است