منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۲
شناسه خبر: 331237
گروه :خبر
13931209000479_PhotoA
 

مجامع اسلامی به وظیفه انسانی و اسلامی خود عمل کنند

واکنش آیت‌الله نوری همدانی به سلب تابعیت رهبر شیعیان بحرین

آیت‌الله نوری همدانی از مراجع تقلید در پیامی ضمن محکومیت اقدام رژیم آل خلیفه در سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین گفت: از مجامع اسلامی می‌خواهیم در باره این ظلم سکوت خود را شکسته به وظیفه انسانی و اسلامی‌ خود عمل کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس از قم، آیت‌الله حسین نوری همدانی در پیامی سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین را محکوم کرد.

در پیام این مرجع تقلید آمده است: بار دیگر رژیم آل خلیفه در راستای نوکری آمریکا و ایادی منطقه‌ای خودش خصوصاً عربستان دست به اقدامی خطرناک و به دور از عقل و منطق زد؛ این رژیم گمان کرد می‌تواند با سلب تابعیت آیت‌الله شیخ عیسی قاسم جنایات خود را در ظلم به شهروندان بحرینی و نقض آشکار حقوق بشر بپوشاند، ولی غافل از اینکه طرح چنین موضوعی موجب بیداری مردم بحرین و آشکار شدن ظلم آن‌ها در جهان خواهد شد.

در پایان این پیام تاکید شده است: ضمن محکوم کردن این اقدام حمایت خود را از عالم مجاهد شیخ عیسی قاسم و مردم مظلوم اعلام کرده و از مجامع اسلامی می‌خواهیم نسبت به این ظلم سکوت خود را شکسته و به وظیفه انسانی و اسلامی خود عمل کنند. ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است