منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۷
شناسه خبر: 247076
گروه :خبر
IMG_5005

رییس شبکه بهداست و درمان میناب از واکسیناسیون 73 هزار نفر افراد 9 ماهه تا 15 سال در طرح واکسینه سرخک و سرخجه در میناب خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ حمید رضا بهزادی رییس شبکه بهداشت و درمان میناب  میناب جنوب با اشاره به اجرای طرح واکسیناسیون سرخک و سرخجه در میناب گفت: این طرح همزمان با ایجاد  174 پست ثابت در مدارس ، مراکز درمانی روستایی  با همکاری وزارت آموزش و پرورش و مراکز بهداشتی – درمانی شهری و روستایی73 هزار نفر افراد 9 ماهه تا 15 سال در این شهرستان واکسینه شدند.

 

رییس مرکز بهداشت و درمان میناب اظهار کرد: قریب به 470 هزار نفر هرمزگانی ها بر علیه بیماری‌های سرخک و سرخجه مادرزادی ظرف 13 روز از اجرای طرح واکسینه شدند که سهم میناب از این طرح 73 هزار نفر افراد 9 ماهه تا 15 سال گزارش شده است.

 

وی تصریح کرد: از مجموع هفتاد و 3  هزار نفر از افراد واکسینه شده  39 هزار نفر را قشر دانش آموز بین 6 تا 15 سال تشکیل می دهند.

 

بهزادی با اشاره به واکسیناسیون  زیر 70 درصد در کشورهای افغانستان ،پاکستان و عراق و رفت و آمد افراد در این مناطق افزود: این طرح همزمان در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، زابل، ایرانشهر، هرمزگان، بم، جیرفت، خراسان جنوبی اجرا شده است.

 

وی بیان کرد: طرح واکسیناسیون افرادی  که با توجه به مسافرت یا به دلایلی از دسترسی مامورین بهداشتی ،واکسینه نشدند می توانند با مراجعه به یکی از مراکز در مانی در سطح روستا یا شهرستان از این طرح بهره مند شوند.

 

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است