منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۲
شناسه خبر: 297181
گروه :خبر
15551
 

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا:

واژگونی خودرو بیشترین سانحه رانندگی در کشور

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: در ۳ روز گذشته واژگونی خودرو بیشترین سانحه رانندگی در کشور بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ سردار موسی امیری جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا امروز در بندرعباس ، اظهار کرد: جاده های برخی از استان های کشور به دلیل بارش برف و باران لغزنده است و سبب شده که واژگونی خودروها به دلیل لغزندگی جاده ها افزایش یابد.

 
وی گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز انحراف به چپ و سرعت بالا جزء بیشتر ین تخلفات حوادث رانندگی در کشور بوده است .

 
سردار امیری افزود: میانگین سرعت سفرهای نوروزی ۸۳ کیلومتر بر ساعت است که در مقایسه با پارسال ۲ کیلومتر افزایش یافته و احتمال وقوع سوانح را افزایش می دهد.

 
جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از رانندگان خواست به دلیل شرایط جوی حاکم بر کشور و کم شدن سطح اصطکاک جاده ها به رعایت فاصله طولی و سرعت مطمئنه توجه ویژه داشته باشند.

 
جانشین رئیس پلیس راهور ناجا گفت: تعداد سفرها از صبح امروز به استان های جنوبی افزایش یافته و استان های فارس با ۱۶ درصد و هرمزگان با ۱۰ درصد بیشترین افزایش تردد را داشته اند.

 
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان هم گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون تصادفات فوتی درون شهری ۷۵ درصد و تصادفات جرحی در استان نیز ۳۰ درصد کاهش یافته است.
سرهنگ محمد باقر سلیمی افزود: رعایت نکردن فاصله طولی توجه به جلو از بیشترین تخلفاتی است که منجر به تصادف شده است و همچنین استفاده نکردن موتور سیکلت سواران از کلاه ایمنی نقش زیادی در تصادفات منجر به جرح درون شهری در استان داشته اند.

 

 
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان با بیان اینکه تردد موتورسیکلت در طرح نوروزی در معابر پرترافیک و برون شهری ممنوع است تصریح کرد: بیشترین ترددها نیز در شهرهای بندرعباس، قشم ، بندرلنگه و میناب ثبت شده است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی