منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۳
شناسه خبر: 341560
گروه :خبر
IMG_2284

فرماندار جدید شهرستان سیریک گفت: مهمترین هدف و پذیرش مسئولیت خدمت صادقانه به مردم است و با قرار گرفتن در این مسئولیت وامدار هیچ گروه، حزب و شخص خاصی نیستم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛میرمرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی اظهار کرد: با تمام توان و با استفاده از همه ظرفیت ها برای آبادانی، عمران و سربلندی خطه سرزمین مکران تلاش خواهم کرد و از هیچ تلاش و فعالیتی در راستای خدمت به جامعه و گره گشایی مشکلات مردم فرو گذار نخواهم شد.

وی افزود: برای گرفتن مسئولیت و خدمت بی منت به مردم وامدار هیج جزب ، گروه و شخص خاصی نیستم و در راه خدمت به مردم  فهیم، متدین، دیندار، ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان سیریک از هیچ گروهی خط و مشی سیاسی نخواهم گرفت و همه تمرکز و توانم را به خدمت به نظام، انقلاب و دولت خواهد داشت.

فرماندار جدید شهرستان سیریک تصریح کرد: یکی از مهمترین اهداف دولت تدبیر و امید برای مردم  ثبات اقتصادی، کنترل تورم، ایجاد امید و نشاط و شادابی میان  مردم، قانون گرایی، اعتدال، پرهیز از افراط و تفریط ، صداقت و ایجاد تعامل سازنده با همه اجزاب و گروهها و  خدمت به مردم است.

ایزدی پور یادآور شد: نماد مکران و قوم بلوچ خدمتگزاری است و خدمت برای مردم وظیفه بسیار سنگینی است و امیدوارم با توکل بر خدا و دعای خیر همه مردم و همراهی و پشتیبانی همه مسئولان شهرستانی و استانی  بتوانیم اقدامات موثر و در خور شان و جایگاه مردم شریف و بزرگوار شهرستان سیریک در مدت تصدی مسئولیت داشته باشیم.

وی افزود: همه باید برای خدمت به جامعه  اعتدال بهاری داشته باشیم  و از هر گونه تصمیمات احساسی پرهیز و با عقلانیت، شفافیت و امید به جوانان و نوجوانان همچنین امید به زندگی و آینده همواره در عرصه خدمت  برای موفقیت و سربلندی جامعه تلاش و کوشش مضاعف داشته باشیم.

فرماندار جدید سیریک خاطرنشان کرد: از حسن اعتماد استاندار محترم ، معاون محترم سیاسی امنیتی و معاونین استاندار  به خاطر انتخاب بنده حقیر برای خدمتگزاری به عنوان خادم کوچک مردم دریا دل و نجیب شهرستان سیریک تقدیر و کمال سپاس گذاری دارم و امیدوارم قدر این نعمت و موهبت الهی را به بهترین نحو عطا بنمایم.

انتهای پیام/ت

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی