منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۳
شناسه خبر: 255899
گروه :خبر
000000000000000000000000000001

دستگیری رهبر شیعیان نیجریه و شهادت مسلمانانی که برای عرض ارادت به خاندان عصمت و طهارت در حسینیه جمع شده بودند، جز بیداری مردم جهان و رسوایی بیشتر تکفیری ها اثر دیگری نخواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از لوار ، حجت الاسلام و المسلمین حسین جهانگیری، امام جمعه شهرستان بندرخمیر در گفتگو با خبرنگار لوار با اشاره به واقعه خونین نیجریه گفت: بیداری اسلامی خیلی وقت پیش شروع شده و در سطح جهان اسلام گسترش پیدا کرد و این برداشت غلط را به بعضی داد که حرکت بیداری اسلامی تمام گردیده اما انسان بیدار را نمی توان خواب کرد، این بیداری در حال پیشرفت است.

وی با بیان اینکه بیداری اسلامی دشمن بسیار دارد، اظهار کرد: این جنبش دشمنانی در داخل و خارج جهان اسلام دارد که ایشان منافع خود را در غفلت و تفرقه میان مسلمین می بینند و گروه های تکفیری بجز مخدوش کردن چهره اسلام واقعی چیزی نصیب مسلمین نکرده اند.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر افزود: دستگیری رهبر شیعیان نیجریه و شهادت مسلمانانی که برای عرض ارادت به خاندان عصمت و طهارت در حسینیه جمع شده بودند، جز بیداری مردم جهان و رسوایی بیشتر تکفیری ها اثر دیگری نخواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه هدف از این عمل وقیحانه خشنود کردن دشمنان جهان اسلام و عقده گشایی نسبت به بیداری اسلامی است، اظهار کرد: برخی حکومت ها بازیچه دست دشمنان هستند و صلاح خویش را در خوشنودی ایشان می بینند لذا با پول و سیاست گذاری در این راستا به تحریک و تقویت گروهک های تکفیری کمک می کنند.

جهانگیری با بیان اینکه تمام اتفاقاتی که علیه جهان اسلام رخ می دهد بی شک در آن رد پایی از اسرائیل و آمریکا وجود دارد، افزود: گاهی این نقش پر رنگ است و به راحتی قابل تشخیص و گاهی کم رنگ که باید گذر زمان ایشان را رسوا کند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است