منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۹
شناسه خبر: 194008
گروه :خبر
86486_0

شهدای غواص با دستان بسته در مقابل دشمن مقاومت کردندحال ما با دستان باز در برابر تفکرسازش ودادن اطلاعات حیاتی مان به دشمن چه می کنیم؟

به گزارش سرویس اجتماعی شبکه اطلاع رسانی هرمز، برخی وصیت شهدا را که مبارزه با آمریکا و اسرائیل – مقاومت و پیروزی اسلام – حفظ حجاب و چادر – پیروی از ولایت فقیه – ایستادگی در برابر کسانی که حق مردم را در کشور چپاول می کنند بعنوان یک شعار انتخاب کرده اند و بر اساس آن عمل می کنند.
شهدای ما حتی بعد از شهادت در دنیای دیگر دست از یاری ولایت برنداشته و با آمدن جسم برجای مانده شان ، در این روزهای وادادگی عده ای که به سراب شیطان دلخوش کرده اند ندای ایستادگی در راه خداوند  با دستان بسته در گور،را به ما یاداوری کرده اند.
سربازان خمینی کبیر با دستانی بسته کاری کردند کارستان، وای بر مایی که خودمان را سرباز خامنه ای عزیز می دانیم و قرار است تن به توافقی بدهیم که ناممان در تاریخ با ذلت ماندگار شود.

در آمدن این شهدای دست بسته درست وقتی که بغض های هیهات من ذله درگلوخفه شده،حتماحکمتی نهفته است،آنان باتسلیم اطلاعات منافقان به دشمن،حتی با دستان بسته مقاومت کردند حال ما با دستان باز در برابر تفکرسازش ودادن اطلاعات حیاتی مان به دشمن چه می کنیم؟
175تن از شهدایی که در عملیات کربلای4 با دستان بسته توسط نیروهای بعثی به شهادت رسیدند نشان از ولایتمداری ، عمل به نقشه راه، عشق به ولایت و بیزاری شهدا از دشمن بعثی بوده است.
شهدای غواص قبل از ورود به آب ،دل را به دریا زدند و با رشادت ها و جانفشانی های خود حتی لحظه ای نگذاشتند که دشمن در خاک کشور ورود کند تا چه برسد که به بهانه های مختلف در فکر دیدن دانشمندان و مراکز هسته ای باشد آنها وارستگانی هستند که دلداگی و تبعیت از ولایت را به کرنش در برابر طاغوتیان ترجیح دادند پس راه شهدا را باید ادامه داد.

انتهای پیام/

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است