منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۳
شناسه خبر: 277178
گروه :خبر
13941115000003_PhotoA
 

رئیس سازمان دامپزشکی کشور:

هیچ نوع هورمونی در پرورش مرغ به کار نمی‌رود

رئیس سازمان دامپزشکی کشور با رد شایعات استفاده از هورمون برای پرورش مرغ گفت: هیچ نوع هورمونی در پرورش مرغ به کار نمی‌رود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مهدی خلج ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برخی از شایعات مبنی بر استفاده هورمون برای پرورش مرغ وجود دارد که با رد این شایعات تأکید می‌کنیم برای پرورش مرغ در کشور هیچ نوع هورمونی به کار گرفته نمی‌شود.

وی افزود: مرغ‌های پرورش یافته در کشور تحت نظارت سازمان دامپزشکی بوده و هرگونه تخلف در خصوص پرورش دام و طیور سریعا مورد بررسی قرار می‌گیرد.
رئیس سازمان دامپزشکی کشور خاطرنشان کرد: مرغ تولیدی در کشور تحت نظارت دامپزشکی بوده و بسته‌بندی و پایش می‌شود.
خلج با تأکید بر اینکه نظارت‌ها در این بخش بسیار دقیق و برنامه‌ریزی شده است افزود: حتی تغذیه مناسب طیور نیز مورد توجه کارشناسان است.
وی با اشاره به اینکه سالیانه دو میلیون تن گوشت مرغ و 900 هزار تن تخم‌مرغ در کشور تولید می‌شود، گفت: از خبرنگاران می‌خواهیم موضع عدم استفاده از هر نوع هورمون را در پرورش مرغ در رسانه‌های خود منعکس کرده و مردم را از نگرانی در بیاورند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است