منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۸:۰۹
شناسه خبر: 325988
گروه :خبر
امام خامنه اي-15 خرداد - رفتارنيوز- هرمزگان_1

امام خامنه ای در رابطه با قضیه قیام خونین پانزدهم خرداد در سخنرانی 14 خرداد 1392 گفت: هیچ نهادی از نهادهای دنیا، از این سازمانهای به‌اصطلاح حقوق بشر، زبان به اعتراض نگشودند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رفتارنیوز، امام خامنه ای در رابطه با قضیه قیام خونین پانزدهم خرداد در سخنرانی 14 خرداد 1392 گفت: هیچ نهادی از نهادهای دنیا، از این سازمانهای به‌اصطلاح حقوق  بشر، زبان به اعتراض نگشودند.

 

جوانهای ما، مردم عزیز ما باید به این نکات توجه کنند؛ در مقابل این کشتار  بی رحمانه‌ای که در تهران و برخی نقاط دیگر به وجود آمد، مردم و روحانیت، در صحنه تنها ماندند.

 
مارکسیستها و دولتهای چپ و گروههای چپ، گفتند این یک حرکت فئودالیستی بود! ملی‌گراهائی که دم از مبارزه میزدند، آنها هم این حرکت را محکوم کردند؛ گفتند یک حرکت کور و بی‌هدف بود، یک حرکت افراطی بود!

 

امام به پشتوانه‌ی این مردم، تنها ماند در میدان؛ اما به معنای حقیقی کلمه، یک رهبر آسمانی و معنوىِ قاطع و مصمم را در چهره‌ی خود به همه‌ی مردم و به تاریخ نشان داد.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است