منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۳
شناسه خبر: 222749
گروه :خبر
13910130000216_PhotoA

سرلشکر صالحی با بیان اینکه در سامانه موشکی هیچ نوع محدودیتی نخواهیم داشت، تأکید کرد اجازه هیچ نوع دسترسی نیز به کسی نخواهیم داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سرلشکر عطاءالله صالحی، فرمانده کل ارتش با بیان اینکه اسرائیل فقط پارس می‌کند اما هرچه تجهیزات هم به او بدهند آنها را نابود می‌کنیم، گفت: قول می‌دهیم این کار انجام شود.

وی در پاسخ به سؤالی در خصوص همکاری ایران و روسیه اظهار داشت: ما در کمک به مقاومت با هیچکس گره نخورده‌ایم و کار خود را می‌کنیم، روسیه در قالب قراردادهایی به هم پیمانان خود کمک می‌کند و ما هم به روش خودمان عمل می‌کنیم.

فرمانده کل ارتش در خصوص نابودی رژیم صهیونیستی نیز اظهار داشت: ما خوشحالیم که در خط مقدم فرمایش رهبری در نابودی رژیم صهیونیستی باشیم. آنها هنوز در حالی که در مواجهه مستقیم با ما نیستند از کسانی که ما از آنها حمایت می‌کنیم ضربه خورده‌اند و اگر جسارت مستقیم به ما کنند نابودیشان سریع‌تر خواهد شد.

وی در خصوص مقابله با گروهک‌های تروریستی منطقه از جمله داعش و میزان احتمال همکاری ایران با آمریکا در این رابطه ضمن رد این موضوع گفت:‌ آمریکا اداره‌کننده داعش است و ما با داعش مقابله می‌کنیم بنابراین هیچ همکاری نمی‌توانیم داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سؤال که با توجه به مسائل مطرح شده در قطعنامه در خصوص تحریم موشکی و لغو فعالیت‌ها نظر شما چیست، پاسخ داد: آنچه در رسانه‌ها مطرح می‌شود با مسائل تکنیکی که نمایندگان کشورمان در مبارزه‌ای دیپلماتیک به آن دست یافتند تطبیق ندارد و نوعی شیطنت رسانه‌ای است.

سرلشکر صالحی تاکید کرد: در سیستم موشکی هیچ نوع محدودیتی نخواهیم داشت و در این خصوص هیچ نوع دسترسی نیز به کسی نخواهیم داد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است