منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۳
شناسه خبر: 341439
گروه :خبر
IMG_0056

استاندار هرمزگان اظهار کرد: افرادی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی کار و تلاش می کند متعلق به این خانواده و فرزندان آن هستند است لذا بایستی به فکر خدمت به مردم باشیم چون هیچ دولتی به فکر خیانت به مردم نبوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پیارم، دکتر جادری در جمع مسئولان حاجی آباد گفت:  همیشه درصدد هستیم از نیروهای درون سازمانی برای تصدی امور مسئولیتی انتخاب شوند لذا در همین راستا حمید جهانگیری را به عنوان فرماندار شهرستان منصوب و از قدردان زحمات اصغر جهانگیری هستم.

استناندار هرمزگان اظهار کرد: افرادی که  در نظام مقدس جمهوری اسلامی کار و تلاش می کند متعلق به این خانواده و فرزندان آن هستند است لذا بایستی به فکر خدمت به مردم باشیم  چون هیچ دولتی به فکر خیانت به مردم نبوده است.

جادری تصریح کرد: امروز در شرایط سختی قرار گرفته ایم  و دوران سختی را پیش روداریم و من و  مجموعه فرمانداران  با وجود تحریم در کشور مسئولیت هایی را برعهده گرفتیم  هم اکنون نیز در دوران تحریم ها قرار داریم و گره هایی که باید باز می شد،  نشد.

وی با بیان اینکه آمریکای جنایتکار و اسرائیل آدم کش و خونخواردشمنی خود با کشور ما را پررنگتر کرده اند، افزود: کشورهای اطراف ما  از جمله عربستان  خیانتکار، آل یهود و آل سعود  دشمنی خود را علنی تر کرده اند لذا به دنبال ماخذه این جنایتکاران هستیم.

استاندار هرمزگان گفت: در نظام ولایی جمهوری اسلامی غیر از ایراد مطالب حقانیت برای مردم دنیا هدفی دیگر ندارد و سخنان حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب هم گویای همین مطالب است با حال سپری شدن این دوران افق های روشنی در پیش رو  داریم که شر دشمنان از سر ما کم شود.

حجت الاسلام مختاری امام جمعه شهرستان حاجی آباد در جلسه تودیع و معارفه فرماندار حاجی آباد اظهار کرد: اتحاد و انسجام در بین مسئولان شهرستان حاجی آباد یک ظرفیت مناسب  برای شهرستان است و به فرماندار جدید جناب اقای جهانگیری هم توصیه می کنم که با همه مسئولان تعامل داشته باشند .

 امام جمعه حاجی آباد تصریح کرد: در انجام مسئولیت ها بایستی به گونه ای به وظایف خود عمل کنیم که نهایت امر در روز تودیع و پایان اولا پیش خداوند سربلند باشیم و پاسخ گوی به امام عزیزمان و خون شهیدان باشیم که این انقلاب به برکت خون این عزیزان پا برجا مانده است و اقای جهانگیری این فرصتی را که شما توفیق خدمت به مردم و این کشور را دارید باید به خوبی قدر بدانید و با تمام توان خود را برای خدمت به خلق خدا بکار بگیرید خدمت به مردم جزء عالی ترین توفیقات خداوند متعال است

مختاری خاطرنشان کرد: خدمت زیر سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی  و زیر سایه ولی فقیه لذا تحت ولایت ولایت خداوند و هر قدمی که خالصانه برداشته شود در نزد خداوند محبوب هستید.

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور