منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۳
شناسه خبر: 273268
گروه :خبر
13940721000463_PhotoA

سخنگوی دولت گفت: هیچ تصمیمی مبنی بر اینکه پرواز مستقیم به آمریکا داشته باشیم در هیات وزیران و دولت نداشتیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت:‌ قطعا تمهید مقدمات برای پرداخت یارانه ها کار آسانی نیست و با توجه به محدودیت منابع کار دشواری است اما مردم هرچه خوشحال شوند ما خوشحال می‌شویم.

وی در ادامه این نشست تصریح‌کرد: هیچ تصمیمی مبنی بر اینکه پرواز مستقیم به آمریکا داشته باشیم در هیات وزیران و دولت نداشتیم.

نوبخت با بیان اینکه ما نیازمند سرمایه‌گذاری خارجی هستیم که تکنولوژی روز باشد و آلودگی زیست‌محیطی به همراه نداشته باشد، گفت:‌ و از طرفی تولیدی که صورت می‌گیرد را بتوانیم صادر کنیم.

سخنگوی دولت تاکید کرد: ما می‌توانیم از بازارهای منطقه‌ای کشورهایی که به ایران می‌آیند و با آنان ارتباط داریم استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه مقامات ژاپنی اظهار تمایل کردند که به ایران بیایند، افزود: در پسابرجام به دنبال جذب سرمایه‌گذاری خارجی هستیم.

نوبخت یادآور شد:‌در شرایط پسابرجام ما انتخاب می‌کنیم که با چه کشورهایی ارتباط داشته باشیم و آنهایی که سازگارترند را انتخاب می‌کنیم.

سخنگوی دولت همچنین درباره ردصلاحیت‌ها اظهارداشت: ما هیچ چیزی فراتر از قانون انتظار نداریم و تماس‌های غیررسمی انجام شده است، ما به عدالت شورای نگهبان امیدواریم.

ادامه داد…

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است