منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۹
شناسه خبر: 273480
گروه :خبر
13940903000104_PhotoA

وزیر خارجه اسبق آمریکا و نامزد دموکرات انتخابات آینده ریاست‌جمهوری این کشور می‌گوید واشنگتن باید در برابر ایران سیاست عدم‌اعتماد و راستی‌آزمایی را دنبال کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، هیلاری کیلینتون، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا روز دوشنبه گفت موضع آمریکا در قبال ایران باید «بی‌اعتماد باش، اما راستی‌آزمایی کن» باشد.

رسانه‌های آمریکا گزارش داده‌اند کلینتون در این سخنرانی بر لزوم پیوندهای مستحکم با اسرائیل هم تأکید کرده است. وی گفت: «اتحاد بین ایالات متحده و اسرائیل در این زمانه تروریسم و آشوب از هر زمان دیگر مهم‌تر است.»

کلینتون که قبلاً وزیر خارجه آمریکا و از نمایندگان مجلس سنا هم بوده بار دیگر نقشش در وضع تحریم‌ها علیه ایران را مورد تأکید قرار داد: «من به هر تحریمی علیه ایران که قابل تصور است رأی موافق دادم. نه تنها فقط تحریم نفت و گاز، بلکه تحریم پسته. همه تحریم‌ها. ما این تحریم‌ها را خواستیم.»

این نامزد انتخابات آمریکا همچنین اشاره کرد که در دوران حضورش در مقام وزیر خارجه این کشور برای جلب حمایت‌های جهانی از این تحریم‌ها هم تلاش کرده است.

کلینتون با تلاش‌ها برای تحریم رژیم صهیونیستی به دلیل رفتارهای این رژیم با فلسطینی‌ها مخالفت کرد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است