منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۳۳
شناسه خبر: 342588
گروه :خبر
435454

با حضور نمایندگان انجمن ها و نهاد های فرهنگی هنری شهرستان بستک و تشکیل مجمع هنرمندان شهرستان، اعضای هیات مدیره مجمع انتخاب شدند و برنامه های آتی این مجمع نیز توسط رئیس مجمع تشریح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، با حضور نمایندگان انجمن ها و نهاد های فرهنگی هنری شهرستان بستک جلسه ای جهت انتخاب هیات مدیره مجمع هنرمندان شهرستان بستک تشکیل گردید.

 

در این جلسه  اجرای دو مرحله رای گیری آقایان سبحان جامه دار با ١٧ رای، شهاب الدین بادروج با ١۶ رای، سعید راستی با ١٣ رای، حسن اماسه با ١٣ رای و احمد رحیم با ١٠ رای به عنوان اعضا هیات مدیره و ماشالله محمدی زاده با ١١ رای به عنوان بازرس مجمع هنرمندان شهرستان بستک انتخاب شدند.

 

پس از انتخاب اعضا هیات مدیره و بازرس جلسه ای بین اعضا انتخاب شده  جهت مشخص شدن رئیس و نایب رئیس مجمع برگزار شد که آقایان سبحان جامه دار با ۴ رای و شهاب الدین بادروج با ۳ رای به عنوان رئیس و نایب رئیس مجمع هنرمندان شهرستان بستک انتخاب شدند.

 

سبحان جامه دار، رئیس منتخبمجمع هنرمندان شهرستان بستک گفت: اعضا مجمع هنرمندان شهرستان بستک شامل رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جناب آقای کاظم قاسم زاده، انجمن خوشنویسی آقایان سعید راستی و عدنان عبداللهیان ، انجمن فیلم آقایان سید عبدالله پرآور و سیدمیلاد آل عبایی، آموزشگاه آزاد هنری نقطه آقای ماشالله محمدی زا ده، انجمن عکاسان آقایان سبحان جامه دار و احمد مدنی، خانه مطبوعات آقایان محمد روانپرور و آرمان اسدپور، انجمن تجسمی آقایان سلیم چناچن و جلیل پراگرد، انجمن شعر آقایان شهاب بادروج و فرید شجاعی، انجمن موسیقی آقایان احمد رحیم و حمید کریمی و انجمن نمایش آقایان حسن اماسه و آرش بزم می باشد که این جلسه با حضور اکثر این افراد تشکیل و هیات مدیره و بازرس طی دو مرحله انتخابات معین شدند.

 

وی افزود : هدف از تشکیل این مجمع  پیشبرد اهداف مشترک هنرمندان شهرستان در قالب جلسات مشورتی و شورایی در مجمع ( اولین موضوع مورد بررسی گالری خیابانی و ثابت ) و همینطور سیاست گذاری های موردنیاز در خصوص ارتقاء جایگاه هنرمندان در شهرستان در هیات مدیره مجمع هنرمندان، توانمند سازی هنرمندان در شهرستان، توان سیاسی است.

جامه دار اظهار کرد: توان عمومی و مردمی، برگزاری جلسات رسمی و پیگیری مکرر خواسته ها و دغدغه های هنرمندان از مسئولین، شورای شهر، معتمدین و دیگر سازمان های مردم نهاد یا دولتی همچنین به اشتراک گذاشتن مصوبات این جلسات با خبرگزاری ها و مردم شهرستان و حضور رئیس مجمع و نماینده همه ی هنرمندان در شورای فرهنگ عمومی شهرستان که قطعا ما را از گذشته توانمندتر خواهد کرد .

وی تاکید کرد: برگزاری جشنواره فرهنگی هنری که از دغدغه های همیشگی هنرمندان بوده است و امید داریم که با تشکیل این مجمع بتوانیم این کار مهم و اساسی را انجام دهیم.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است