منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۸:۱۷
شناسه خبر: 192544
گروه :خبر
image277699

متاسفانه تحریف یک بار ضربه جبران ناپذیری بر پیکره اسلام زده است واین ضربه طوری کاری بوده است که 1400 سال است جای زخم آن مانده وهنوز فراموش نشده، .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، متاسفانه تحریف یک بار ضربه جبران ناپذیری بر پیکره اسلام زده است واین ضربه طوری کاری بوده است که 1400 سال است جای زخم آن مانده وهنوز فراموش نشده است .

بعداز رحلت پیامبر اسلام(ص)متاسفانه بعضی از خلفای مسلمین جهت محکم کردن پایه های خلافت خود دست به تحریف احادیث وسنت وراه وروش پیامبر زدند که این تحریفها واقعه عاشورا رارقم زدومتاسفانه تحریف ها به طوری تاثیر گذار بوده که از میان صدها هزار مسلمان کمتر از 500 نفر با رهبریت امام حسین (ع) متوجه این تحریفها شدند.

.متاسفانه چند روزیست باز زمزمه هایی که حاکی از تحریف کلام امام خمینی (ره تعالی)توسط خواص به گوش میرسد که این امر برای کشور واسلام وجهان تشیع خیلی خطرناک است وهمانطور که دیده بان همیشه بیداررهبر معظم حضرت ایت الله خامنه ای(مدظله )فرمودند:خطر تحریف امام(ره)،به عنوان یک هشدار در گوش مسئولان ،صاحب نظران ،وشاگردان قدیمی،وعلاقه مندان این راه باشد.

امام خمینی (ره ) ، بنیانگذار کبیر انقلاب انسانی خیلی وآینده نگر بودند که گویا از اینده واین روزها اطلاع دقیق داشتند  لذا با مراجعه به زندگینامه  ،کلام ،سخنرانی ها،مصاحبه ها ،وصیت نامه و.. متوجه می شویم که ایشان راه هر گونه تحریفی را بسته اند.

لذا بعضی خواص با سو استفاده از موقعیت خود دست به تحریف کلام امام زده اند که این نوع تحریفها همچون(گردکان برگنبد)است وخیلی راحت قابل تشخیص است فقط بیداری و هوشیاری انقلابیون را می طلبد ،تا هیچ احدی نتواند باتحریف راه وکلام امام خمینی (ره)بر پیکره اسلام وکشور عزیزمان ضربه بزند در یک کلام هوشیار باشیم تا عاشورایی دیگر تکرار شود.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند