منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۳
شناسه خبر: 265336
گروه :خبر
ContentImages_73897

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه گفت : آحاد مردم ، مسئولین کشوری و لشکری مواظب نفوذ افراد بیگانه در انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی باشند و با حضور پررنگ خود در انتخابات پیش رو و تشخیص فرد صالح و خدا محور بتوانیم از این برهه حساس نیز عبور کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز حجت الاسلام محمد فولادی در گفتگو با  مروارید نیوز ؛با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با ائمه جمعه سراسر کشور ضمن اعلام این خبر گفت: بایستی مواظب نفوذ افراد بیگانه در انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی باشیم.

وی افزود : فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع ائمه جمعه سراسر کشور راهگشا است که راه را از بیراهه مشخص می کند، مسئله نفوذ بسیار مهم است و مردم و مسئولین بایستی هوشیار باشند.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه ضمن جدی گرفتن مسئله نفوذ و دخالت بیگانگان در امور کشور تصریح کرد: دشمنان قصد دارند به وسیله انتخابات پیش رو نفوذ در ارکان اقتصادی و فرهنگی و کشوری پیدا کنند که به قوه الهی موفق نمی شوند.

فولادی بیان کرد : فتنه گران در سال 88 قصد براندازی نرم را داشته اند مسئله نفوذ از آن زمان نمود بیشتری پیدا کرد و شاهد طرفداری و جانبداری برخی از کشورهای غربی از برخی از جریانات داخلی کشور بودیم.

وی خاطر نشان کرد : مردم و مسئولین کشوری و لشکری با حضور پررنگ خود در انتخابات پیش رو راه نفوذ را از بیگانگان سلب می کنند و با تشخیص فرد صالح و خدا محور بتوانیم از این برهه حساس نیز عبور کنیم.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند