منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۳
شناسه خبر: 211952
گروه :خبر
13940525000490_PhotoA

یک هواپیمای مسافربری اندونزیایی با ۵۴ مسافر در حال پرواز بر فراز یکی از استان‌های شرقی این کشور، ناپدید شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، یک هواپیمای اندونزیایی در شرق این کشور با 54 مسافر ناپدید شد.

خبرگزاری رویترز در خبری فوری نوشت، یک فروند هواپیمای مسافربری «ای آر تی 42» اندونزیایی که بر فراز «پاپوآ» استان شرقی اندونزی در حال پرواز بود، امروز (یکشنبه) ناپدید شد.

آژانس امداد و نجات دولتی اندونزی با اعلام این خبر گفته است این هواپیمای مسافربری متعلق به خطوط هوایی «تریگانا» مجموعا 54 مسافر داشت که از این تعداد 44 نفر بزرگسال، 5 کودک و 5 خدمه پرواز بودند.

ارتباط این هواپیما با برج مراقبت کمی پس از بلند شدن این هواپیما از باند فرودگاه «سنتای» به مقصد «اوکسیبیل» حدود ساعت 3 بعدازظهر به وقت محلی (6 صبح به وقت گرینویچ) قطع شد.

«جی ای باراتا» سخنگوی وزارت حمل و نقل اندونزی ناپدید شدن این هواپیما را تایید کرده و اندکی پس از انتشار خبر ناپدید شدن هواپیما در گفت‌وگو با خبرگزاری فرانسه گفته بود «هنوز مطمئن نیسیم که چه اتفاقی برای هواپیما افتاده و با مقامات محلی همکاری می‌کنیم. شرایط جوی در حال حاضر آنجا [در محل سقو هواپیما] بسیار بد، تاریک و ابری است. شرایط برای جست‌وجو مساعد نیست و منطقه کوهستانی است.»

راشاتودی به نقل از رسانه‌های محلی اندونزی نوشت گزارش‌ها حاکی از آن است که به دلیل شرایط بد جوی، جست‌وجو برای یافت این هواپیما تا روز دوشنبه (فردا) به تاخیر افتاد.

پیشتر یک منبع محلی به راشاتودی گفته بود این هواپیما به کوه برخورد کرده و همه سرنشینان آن کشته شدند، اما مقامات رسمی این مسئله را تائید نکرده‌اند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی