منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۱
شناسه خبر: 339090
گروه :خبر
hormoz

می شود گفت یکی از گشایش ها در حوزه سوخت بوده است. هنوز آن گشایش هایی که فکر میکردیم اتفاق می افتد به طور کامل اتفاق نیافتاده است. خودمان فکر می‌کنیم که هنوز دارند شیطنت میکنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ فرهاد پرورش مدیر عامل ایران ایر در گفتگوی مفصلی که امروز چهارشنبه انجام داده به موضوعاتی مانند تحریم صنعت هوایی، خرید هواپیمای جدید، برجام  و… پرداخته که بخشی از مهمترین بندهای آن به شرح ذیل است:

* می شود گفت یکی از گشایش ها در حوزه سوخت بوده است. هنوز آن گشایش هایی که فکر میکردیم اتفاق می افتد به طور کامل اتفاق نیافتاده است. حودمان فکر می‌کنیم که هنوز دارند شیطنت می‌کنند.آمریکایی ها هنوز تمایل ندارند و می خواهند بگویند که کلید و سوئیچ اینها دست ماست.

*آقای ظریف در فرانسه یک جمله زیبایی گفتند و آن اینکه تفاهمنامه بویینگ را امضا کردیم که قرارداد ایرباس ما به نتیجه برسد. این است که ما هم داشتیم و فکر میکنم که ایرباسی ها هم این را پذیرفته اند که اگر بخواهند راهشان در ایران باز شود، طوری است که راه آنها هم باید باز بشود.

*هنوز خیلی از کمپانی های تولید هواپیما، این نگرانی را دارند که اگر با ما کار کنند، بعدا اگر تحریمی بیاید، مشکل پیدا کنند. علت آن هم این است که متاسفانه آمریکایی ها یکسری بانک های اروپایی و کمپانی های اروپایی را شدیدا جریه کرده اند و ترسانده اند. این ها هم  می‌ترسند.به دلیل اینکه آنها در آمریکا منافع دارند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است