منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۵
شناسه خبر: 186381
گروه :خبر
53737305592810163146

مدیر روابط عمومی اداره کل مخابرات استان هرمزگان با بیان اینکه روابط عمومی آیینه تمام نما و جایگاه دریافت انتقال اطلاعات سازمان است،گفت:هنر روابط عمومی ایجاد تفاهم و رابطه متقابل بین مردم و سازمان ، کارکنان و مدیران است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،مرتضی ضعیفی، مدیر روابط عمومی اداره کل مخابرات استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار ندای ساحل  با اشاره به نقش روابط عمومی دربازتاب عملکرد سازمان ها گفت:وظیفه روابط عمومی در یک سازمان ترغیب ، تشویق و نفوذ در افکار عمومی و به عبارتی پل ارتباطی میان مردم و سازمان است.

 

ضعیفی افزود: روابط عمومی آیینه تمام نما و جایگاه دریافت انتقال اطلاعات سازمان  است و فردی که عهده دار  این جایگاه می شود بایدبا علم روابط عمومی آشنا باشد و تخصص و تجربه کار روابط عمومی را داشته باشدتا بتواند موفق شود.

 

وی اظهار کرد:هنر روابط عمومی ایجاد تفاهم و رابطه متقابل بین مردم و سازمان ، کارکنان و مدیران است.

 

مدیر روابط عمومی مخابرات هرمزگان با اشاره به حوزه فعالیت روابط عمومی شرکت مخابرات گفت:ایجاد ارتباطات ، فناوری اطلاعات، تلفن ثابت،  تلفن همراه ، دیتا و اینترنت از وظایف شرکت مخابرات است و قطعا وظیفه روابط عمومی در این مسیر برجسته سازی فعالیت های سازمان،تبلیغات ،اطلاع رسانی و ارائه خدمات است.

 

وی با اشاره به ایجاد اعتماد سازی توسط روابط عمومی مخابرات تصریح کرد: اعتماد سازی با ارائه اطلاعات صحیح و به موقع مردم از طریق رسانه ها محقق می شودکه مهم ترین وظیفه روابط عمومی ها است.

 

ضعیفی با تاکید بر نهادینه شدن  فرهنگ استفاده صحیح از ابزارهای ارتباطی در جامعه عنوان کرد: حوزه ارتباطات و فن آوری اطلاعات با مدیریت افکار عمومی باید خدماتی را که باعث رضایت مردم می شود ارائه دهد.

وی با اشاره به جستجوگر بودن مخاطبان جدید خاطر نشان کرد:باید نحوه رفتار روابط عمومی ها و اطلاع رسانی را اساس نیاز مخاطبان باشد و با استفاده از  شبکه های اینترنتی و اجتماعی به نحوه ای مردم را اطلاع رسانی کنیم که مردم بیشتر اقناع شوند.

 

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است