منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱
شناسه خبر: 303362
گروه :خبر
4J8A4138

رئیس اداره ارشاد پارسیان هنر را زبان گویای ملت‌ها دانست و گفت: کشورهای متمدن می‌توانند با هنر تئاتر ارتباط کلامی برقرار کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،از پارسیان، محمود اسدی رئیس اداره ارشاد پارسیان در نشست مشترک با هنرمندان تئاتر شهرستان اظهار کرد: شهرستان پارسیان با وجود هنرمندان تئاتر در آینده‌ای نزدیک می‌تواند در عرصه‌های استانی و ملی درخشش پیدا کند.

وی اضافه کرد: گروه «نشان» یکی از پر افتخار ترین گروه‌های نمایشی شهرستان است که تا کنون چندین اجرای موفق در سطح شهرستان دارد و امیدواریم این اجراها به خارج از شهرستان و استان نیز برسد.

 

رئیس اداره ارشاد پارسیان در ادامه خاطرنشان کرد: ملت‌های خسته از جنگ و نا امنی این روزها نیازمند گفتمانی هستند که بتوانند دغدغه‌های یکدیگر را درک کنند و با هم به اشتراک بگذارند و زبان تئاتر یک زبان بین المللی و همه گیر است لذا زبان تئاتر می‌تواند به تعمیق گفتگوی تمدنها منجر شود.

 

وی با اشاره به موضوعات تئاتری جاری در شهرستان تصریح کرد: بنا بر اعتمادی که به گروه‌های نمایشی شهرستان وجود داشته و دارد این گروه‌های تمامی فعالیت‌های خود را با حضور نماینده‌ای از ارشاد در فضایی کاملاً صمیمی انجام داده‌اند و در آینده این همدلی‌ها بیشتر خواهد شد.

 

دبیر شورای فرهنگ عمومی پارسیان فرهنگ غنی مردم پارسیان را بهترین پشتوانه نمایش شهرستان خواند و گفت: ما بر این باور هستیم که مردم پارسیان مردمی متمدن و دارای تاریخی درخشان هستند لذا نسلی که برخواسته از این فرهنگ است از هر نوع حاشیه‌ای که به فعالیت آنان لطمه بزند پرهیز می‌کنند و این فرهنگ امروز به کمک هنر تئاتر و دیگر فعالیت‌های هنری آمده است.

 

در ادامه نشست یوسف مبارکی سرپرست موقت انجمن نمایش پارسیان برخی دغدغه‌های نمایشی شهرستان را عنوان و بر ارتباط بیشتر دو سویه میان اداره و گروه‌های هنری تأکید کرد.

 

ناصر مبارکی سرپرست گروه نمایشی «نشان» اعتماد مسئولین شهرستان به فعالیت خود را بهترین پشتوانه دانست و یادآور شد: ما از مسئولین شهرستان انتظار حمایت بیشتر از فعالیت‌های نمایشی داریم که امیدواریم در جلسات مشترک ارشاد با مسئولین این حمایت‌ها جلب شود.

4J8A4121 4J8A4138 _J8A4065 _J8A4068 4J8A4038 4J8A4045 4J8A4053 4J8A4106 4J8A4110 4J8A4117

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است