منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵
شناسه خبر: 356492
گروه :خبر
1550502

معاونت فرهنگی هنری حوزه هنری استان هرمزگان با بیان اینکه هنرمندان هرمزگان به عنوان مدافعان مرزهای فرهنگی کشور هستند، افزود: هنرمندان مناطق مرزی کشور ، در حفظ ارزشها و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ، نقش مهم و غیر قابل انکاری بر عهده دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ایمان خواجویی معاونت فرهنگی هنری حوزه هنری استان هرمزگان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار فرهنگ کده با اشاره به اینکه دفاع مقدس دوران بسیار مهم و تاریخی در کشور ما است ، اظهار کرد: سرنوشت بسیاری از جوانان و مردم جامعه با این مقطع حساس و حیاتی گره خورد و از آنجایی که کشور متخاصم با شروع جنگ به دنبال اهداف جنایتکارانه خود بود.

 

وی ادامه داد: وظیفه ماست که با تولید آثار فاخر فرهنگی و هنری در زمینه فیلم ، آثار مکتوب ، انیمیشن و …. این مسأله را به تمامی جهانیان گوشزد کنیم که پس از هشت سال جنگ تحمیلی ، حقانیت ملت ایران به اثبات رسید و هیچ نیرویی نتوانست رویاهای دشمن را تحقق ببخشد.

 

معاونت فرهنگی هنری حوزه هنری هرمزگان در ادامه با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی ؛ تصریح کرد: هرچند که دوران جنگ تحمیلی پایان پذیرفته اما نبرد در میادین فرهنگی به شکلهای گوناگون همچنان ادامه دارد لذا باید فرهنگ دفاع مقدس را به نحوی در جامعه گسترش دهیم که دشمن نتواند از طریق تهاجم فرهنگی ، آنچه که در ذهن دارد ، به نسل جوان و آینده ساز کشور القا نماید.

 

 

معاونت فرهنگی هنری حوزه هنری هرمزگان افزود: هنرمندان هرمزگان به عنوان مدافعان مرزهای فرهنگی کشور هستند و هنرمندان مناطق مرزی کشور ، در حفظ ارزشها و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ، نقش مهم و غیر قابل انکاری بر عهده دارند.

 

خواجویی خاطر نشان کرد : مسئولان فرهنگی و هنرمندانی که در استانها و شهرهای مرزی به فعالیت می پردازند ، وظیفه مهم و خطیری بر عهده دارند ، چرا که با شناختی که از منطقه و کشورهای مرزی اطراف خود کسب می کنند ، باید بتوانند هم در حفظ و نگهداری فرهنگ و ارزشهای کشور خود کوشش کنند و هم با تولید آثار فاخر هنری ، در اشاعه این فرهنگ ارزشی و تاثیرگذار ، نقش خود را به درستی ایفا نمایند.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی