منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۷
شناسه خبر: 304466
گروه :خبر
710670

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در عصری که استکبار برای پیشبرد اهدافش از هنر و رسانه استفاده می کند، هنرمندان بسیجی باید پرده تزویر استکبار را کنار بزنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در همایش ۲ هزار نفری تجدید میثاق هنرمندان بسیجی با آرمانهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی که پیش از ظهر امروز در حرم امام خمینی(ره) برگزار شد؛ اظهار داشت: در عصری که استکبار برای پیشبرد اهدافش از هنر و رسانه استفاده می کند، هنرمندان بسیجی باید پرده تزویر استکبار را کنار بزنند.

وی در ادامه به نقش روشنگری بسیج در جامعه اشاره و  تصریح کرد: هنرمند بسیجی با هنرش باعث روشنگری ملت‌ها در مقابل استکبار خواهد شد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امام خمینی(ره) برجسته ترین هنرمند عصر کنونی بود.

سردار نقدی ادامه داد: این موضوع نه به دلیل اشعار دلچسب و ماندگار و نه به سبب ادبیات قوی و مستحکم ایشان، بلکه بالاترین هنر امام راحل تأسیس مدرسه عشق بود؛ بالاترین هنر امام خمینی مجذوب ساختن دل های عاشق و سازماندهی اخلاص بود.

وی خاطرنشان کرد: امروز این هنرمندان بسیجی آمده‌اند تا با بنیان گذار انقلاب که نمونه بارز یک هنرمند انقلالبی نیز بود تجدید عهد کنند و بگویند که همه وجودشان را برای تحقق آرمان های والای انقلاب وقف کرده و می کنند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بر اساس فرامین امام خمینی(ره) تنها باید به هنری پرداخت که راه ستیز با جهانخواران و در رأس آن آمریکا را بیاموزد؛ هنرمندان بسیجی در این مسیر و در تحقق این آرمان همه خطرات و سختی ها را به جان می خرند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است