منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۱
شناسه خبر: 192941
گروه :خبر
اکرمی-۱۲۶۰

هنرمندان شهرستان بستک با معاون امنیتی، سیاسی اجتماعی استانداری هرمزگان در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری جهانگیریه ؛ احمد حبیبی پژوهشگر با سابقه این شهرستان با اشاره به نقش و جایگاه اصحاب فرهنگ و هنر در جامعه، بر لزوم اهتمام ویژه به هنرمندان، محققان و پژوهشگران تأکید نمود و در ادامه افزود: رشد و تعالی جامعه در گرو حضور مستمر و فعالیت پویای این قشر از جامعه در عرصه های مختلف می باشد.
سپس هنرمندان حاضر در این نشست نقطه نظرات، پیشنهادها و برنامه های خود را حوزه های مختلف فرهنگی – هنری ارائه نمودند.

کاظم قاسم زاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بستک گزارشی از عملکرد انجمن های فرهنگی هنری فعال شهرستان و همچنین مشکلات زیر ساختی و تجهیزاتی موجود در مجتمع های فرهنگی هنری و فرهنگسرای روستایی تحت پوشش را بیان کرد و درخواست حمایت بیشتر دستگاه ها از نخبگان فرهنگی، علمی، پژوهشی و هنری این شهرستان شد.
بهروز اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در این نشست اظهار داشت: نامگذاری سال ۹۴ با عنوان «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» از سوی رهبر انقلاب اسلامی تداعی کننده ی یک نوع رابطه ی دو سویه همدلی بین دولت و ملت است.

اکرمی یادآور شد: مهمترین دلیل ایجاد همدلی و همزبانی حضور مسئولان در میان مردم، خدمت نمودن و همراهی کردن با آنها در مشکلات است لذا از هنرمندان در عرصه های مختلف می خواهم روحیه مطالبه گری را در بین خودشان تقویت کنند و مسئولان نیز وظیفه دارند به خواسته ها و حل مشکلات این قشر روشن گر رسیدگی کنند.
گفتنی است: در پایان نشست هدایایی از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان عرصه ی خطاطی و هنرهای تجسمی به معاون سیاسی امنیتی استانداری اهداء گردید.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است