منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۰۲
شناسه خبر: 240727
گروه :خبر
kolahm.2

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان بستک گفت: بالا بودن آگاهی معلم و تعامل هنرجویان با دبیران باعث می شود مدارس با شتاب بیشتری به سمت دانایی حرکت کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه،سرپرستآموزش و پرورش شهرستان بستک در مراسم اهداء کلاه مهندسی به هنرجویان بستک، اظهار داشت: آموزش های عملی درکنار دروس نظری اهمیت قابل توجهی در ایجاد اشتغال هنرجویان دارد.

 
علاءالدین عزیزی با اشاره به داشتن دانش، مهارت و بکارگیری ابزارها و روشهای جدید در آموزش های عملی دانش آموزان، افزود: بالا بودن آگاهی معلم و تعامل هنرجویان با دبیران باعث می شود مدارس با شتاب بیشتری به سمت دانایی حرکت کند.
 
وی با بیان ترغیب و تشویق دانش آموزان برای تلاش بیشتر و تأمین نیروهای متخصص در جامعه، اضافه کرد: با برنامه ریزی دقیق و استفاده بهینه از ابزار و تکنولوژی علمی روز می توانیم به بهبود کمیت ها و رشد و توسعه کیفیت آموزشی کمک شایانی بکنیم.
 
سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک در ادامه افزود: هنرستان های فنی و حرفه ای با خلاقیت های خود و ارتباط سازنده با دبیران و بکارگیری اصول و روشهای علمی و عملی جدید می توانند شرایط رقابت سالم بین دانش آموزان و دبیران در جهت بهبود کیفیت آموزشی و پرورشی مهیا نمایند.
 
گفتنی است در ادامه این مراسم که با حضور مسئولین شهرستان و سرگروه های آموزشی استان هرمزگان در هنرستان فنی و حرفه ای فکری بستک برگزار شد با اهداء آچار سازندگی به عنوان نماد سازندگی در جامعه و لوح سپاس از مدیر هنرستان تقدیر شد.
kolahm.1 kolahm.3kolahm.2
انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند