منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۷
شناسه خبر: 293114
گروه :خبر
IMAGE635467626419690752_55b233963a9e8

امام جمعه بستک در ادامه به موضع گیری عربستان در مقابل حزب الله لبنان اشاره کرد و افزود: تروریست خواندن حزب الله لبنان، همصدایی و هم نوایی آل سعود با رژیم صهیونیستی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی  هرمز  به نقل از جهانگیریه ؛ حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نمازجمعه ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، شهادت را بزرگترین فیض الهی دانست و گفت: شهادت در راه خداوند زندگی افتخار آمیز ابدی و چراغ هدایت برای ملت هاست.
وی بیان کرد: شهادت اوج بندگی و سیر و سلوک در عالم معنویت است و خوشا به حال شهدا که همیشه زنده اند.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی بر احترام به خانواده شهدا تاکید کرد و افزود: بخاطر همین شهداست که ما در امن ترین جای منطقه زندگی می کنیم، جای خانواده شهدا روی سر ماست، گریه های نیمه شب فرزند شهید را چگونه پاسخگو باشیم و  آنها رفتند تا ما با سربلندی و عزت در دنیا زندگی کنیم ، هیچ مسئولی در هیچ جا با خانواده شهدا بی احترامی نکند.

امام جمعه شهرستان بستک در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات مجلس خبرگان در هرمزگان ، گفت: از خدمات و زحمات مجدانه آیت الله نعیم آبادی در طی این چند دوره خبرگان که حقیقتا آبروی هرمزگان بودند تشکر و قدردانی می کنم و آرزوی سلامتی و توفیق این شخصیت ارزشمند را دارم و همچنین آرزوی موفقیت برای آقای صدرالساداتی در این پست خطیر می نمایم.
خطیب جمعه بستک در ادامه به موضع گیری عربستان در مقابل حزب الله لبنان اشاره کرد و خاطر نشان کرد: تروریست خواندن حزب الله لبنان، هم صدایی و هم نوایی آل سعود با رژیم صهیونیستی است.

وی افزود: فساد آقایان سعودی برای همه مشخص شده و با این کار روی رژیم صهیونیستی را سفید کردند و فساد آل سعود دامن گیر جهان اسلام است و با رفتارهای خود نگذاشتند که اسلام یکپارچه بماند.

امام جمعه شهرستان بستک اظهار کرد: تجزیه سوریه آرزوی غرب است و روسیه باید مراقب بازی تجزیه طلبانه آمریکا در منطقه باشد.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی