منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۷
شناسه خبر: 367819
گروه :خبر
%d8%b4%d9%87%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%af%d9%87-%d8%a2%d9%84-1
 

همزمان با هفتمین نمایشگاه بین المللی شهر ایده آل در کیش؛

هم افزایی متولیان امور شهری سراسرکشور/ رقابت شهرداری ها برای جذب سرمایه گذار

هفتمین همایش و نمایشگاه بین المللی شهر ایده آل با حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی صنعت گردشگری مکانی برای هم افزایی متولیان امور شهری سراسر کشور خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس؛ شهرداران و اعضای شورای شهر سراسر کشور  و ارگانهای ذیربط حوزه مدیریت شهری،در این همایش و نمایشگاه بزرگ که از 27 تا 30 آذر ماه  طی چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش برپا می شود برای نخستین بار با یکدیگر به هم افزایی خواهند پرداخت.

بنابراین گزارش، شورای عالی استانها به عنوان متولی امور شوراهای اسلامی شهر در سطح کشور ،سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به عنوان متولی امر شهرداری ها در سراسر کشور و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان متولی امور گردشگری شهری با حمایت و مشارکت در همایش شهر ایده آل در ایجاد تعامل و افزایش اثر بخشی در این رویداد حضور دارند.

نشست تخصصی حوزه پسماند نیز با حضور مدیران عامل سازمان های پسماند سراسر کشور همزمان با همایش و نمایشگاه شهر ایده آل برگزار خواهدشد.

بررسی چالش ها و استاندارد های حوزه پسماند و همچنین محورهای تخصصی جمع آوری ، تفکیک، امحا و بازیافت زباله با روش های نوین وبه روز دنیا، از محورها و موضوعات این نشست است.

دبیر اجرایی هفتمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل گفت: شوراهای اسلامی شهرها در این نمایشگاه و همایش حضور پررنگی دارند و برنامه ریزی شده است تا همه اعضا شورایعالی استانها در این رویداد حضور یابند.

عاطفی افزود: برگزاری پنل تخصصی حاکمیت شهری با بررسی چالش ها و مزایای حاکمیت شوراها،مشارکت شورایعالی استانها در نمایشگاه جهت ایجاد ارتباط مؤثر با شوراها و شهرداریهای سراسر کشور ، تعامل با شهرداریها و  سازمانهای زیرمجموعه جهت حضور در نمایشگاه برخی دیگر از برنامه ها و اقدامات شورای عالی استان ها برای برگزاری باشکوه تر هفتمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل است.

دبیر اجرایی هفتمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل به محتوای علمی و کاربردی این رویداد نیز اشاره کرد و گفت: همایش شهر ایده آل شامل سخنرانی و ارائه دیدگاه های مقامات کشوری، ارائه مقالات مختلف علمی، تحقیقاتی و کاربردی از سوی محققان و استادان دانشگاهها در حوزه های تخصصی حاکمیت شهری، سرمایه گذاری در گردشگری، فضای سبز، پسماند، مدیریت بحران، حمل و نقل و شهر هوشمند می باشد.

عاطفی افزود: امسال استقبال از این رویداد باشکوه تر از سال های گذشته است، به نحوی که سالن های نمایشگاه حدود یک ماه قبل تکیمل شد و مجبور شدیم فضای جدیدی را برای متقاضیان اضافه کنیم.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر هفتمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل  می توانند به پایگاه اینترنتی www.idealcity.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن های 14 و 88578913-021 ستاد برگزاری نمایشگاه تماس بگیرند.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد