منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۳
شناسه خبر: 301623
گروه :خبر
684238

مدیر امور رفاه و زائرین آستان قدس رضوی گفت: اسکان رایگان زائرین در سه مکان با همکاری سپاه با آستان قدس رضوی صورت گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ حمید حبیبی پور، در خصوص خدماتی که آستان قدس رضوی برای نخستین بار در ایام عید به زائرین حرم رضوی ارائه کرده است، اظهار کرد: بنا به دستور رهبری و تاکیدی که تولیت آستان قدس رضوی در ارائه خدمات هرچه بهتر به زائرین داشتند، اقداماتی برای نخستین بار توسط آستان قدس رضوی صورت پذیرفت.

وی افزود: برای نخستین بار در مبادی ورودی ایستگاه‌های استقبال از زائرین را در ورودی قوچان، نیشابور، ترمینال و راه‌آهن ایجاد کردیم؛ در این راستا صبح‌ها از ساعت ۶ الی ۹، تعداد ۴۰ هزار صبحانه میان زائران تقسیم شد.

مدیر امور رفاه و زائرین آستان قدس گفت: از ساعت ۹ الی ۱۲ نیز دو ملیون کیک، نبات، برنج و نمک تبرک بین زائرین اهداء شده است؛ علاوه بر تقسیم بروشور اطلاع رسانی، ۱۰ هزار بسته ناهار در مبادی ورودی جاده قوچان و نیشابور و ۶ هزار بسته شام میان زائرانی که در مسیر ورود به مشهد بودند تقسیم شده است.

حبیبی پور با بیان اینکه ارائه اینگونه خدمات که برای نخستین بار صورت گرفته تبعات خوبی را در اثر بخشی به زائرین داشته است، عنوان کرد: در باب خدمت رسانی هرچه بیشتر به زائرین با سپاه نیز هماهنگی‌هایی صورت پذیرفت؛ اسکان رایگان زائرین در مجتمع فرهنگی آیه‌ها، حسینیه امام خمینی(ره) و سالن شهدای غزه بخشی از خدمت رسانی با همکاری سپاه بود.

وی تصریح کرد: در مراکز اسکان زائرین علاوه بر حفظ سرمایش و گرمایش زائرین، صبحانه، آب جوش و غذای حضرت میان زائران توزیع ‌شد، همچنین توزیع شام میان زائران مستقر در نمایشگاه بین المللی و کمپ غدیر توسط خادمانشان در آستان قدس صورت می‌پذیرفت.

مدیر امور رفاه و زائرین آستان قدس اظهار کرد: علاوه بر مشهد مقدس، در شهرستان‌های خراسان رضوی نیز اقدام به توزیع دعوت نامه برای صرف غذای حضرت نیز در ایام عید صورت پذیرفته است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است