منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۹
شناسه خبر: 335326
گروه :خبر
833194

علی جنتی در حکمی، پروین داداندیش را به عنوان مشاور وزیر در امور بانوان منصوب کرد. وی همسر محمود واعظی وزیر ارتباطات است و رییس کمیته بانوان ستاد حسن روحانی رئیس جمهور در ایام انتخابات بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، پروین داداندیش را به عنوان مشاور وزیر در امور بانوان منصوب کرد. متن حکم علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به داداندیش به شرح زیر است:

«ضمن تشکر از تلاش های ارزنده سرکارعالی در زمینه فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی و مشارکت فعال در انجام وظایف محوله، مقتضی است ضمن برقراری ارتباط نزدیک با زنان فرهیخته و هنرمند و تشکیل جلسات منظم با گروه‌های مختلف ادبی، فرهنگی، سینمایی و هنری و زنان همکار در وزارت متبوع و سازمان‌های وابسته نسبت به انتقال سیاست‌ها و رویکردهای فرهنگی دولت جمهوری اسلامی ایران و تشویق و ترغیب آنان به همکاری گسترده‌تر و همراهی با دولت خدمتگزار، از نظرات و دیدگاه های آنان نیز در جهت ارتقای فرهنگی زنان کشورمان بهره‌مند شوید.

مزید توفیق سرکارعالی را از خداوند متعال خواستارم.»

در سوابق وی این چنین آمده است:

 دکترای علوم سیاسی از دانشگاه ورشو، لهستان، کارشناس ارشد علوم سیاسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرکز، کارشناسی دبیری ریاضی از دانشگاه الزهرا(س)

سوابق اجرایی: عضو شورای راهبردی زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی،مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق از سال 1387 ، دبیر انجمن دانش آموختگان دانشگاه الزهرا ، معاون کمیته خاص زنان و جوانان دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام از سال 1376 تا 1392 ، مسئول گروه کشورهای غیر اسلامی معاونت بین الملل دفتر امور زنان ریاست جمهوری73 – 1372 .

وی همچنین همسر محمود واعظی وزیر ارتباطات است و رییس کمیته بانوان ستاد دکتر حسن روحانی رئیس جمهور در ایام انتخابات بود.

بر اساس این گزارش، پیش از این عفت شریعتی در این سمت مشغول فعالیت بود که در 8 اسفند 94 از این سمت برکنار شده بود. عفت شریعتی کوهبنانی در حکمی از سوی علی جنتی در 23 مهر 92 به عنوان مشاور امور بانوان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد اما این حکم دو سال و چند ماه باقی ماند تا ارشاد نامه پایان همکاری با وی را 8 اسفند 94 به وی ابلاغ کند.

گفته می شود این اتفاق پس از انتخابات مجلس شورای اسلامی و به صورت ناگهانی صورت گرفته است.(متن خبر برکناری را از اینجا بخوانید)

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور