منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۸ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۵
شناسه خبر: 260864
گروه :خبر
image581431
 

بازخوانی خیانت های ساکتین فتنه؛

همسر اکبر هاشمی در حوادث سال ۸۸ چه نقشی داشت

22خرداد سال 88شاهد حضور خروشان مردم پای صندوقهای رای بودیم که آزادترین نماد در عرصه ملی رقم زدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، 22خرداد سال 88شاهد حضور خروشان مردم پای صندوقهای رای بودیم که آزادترین نماد در عرصه ملی رقم زدند.

این حضور پر شور مردم در میدان انتخاب نماینده خود در سطح ملی و بین المللی که حدود 40 میلیون نفر که حدود 85 درصد از واجدین شرایط برای رای در بر می گرفت همه دولت ها و جوامع  را متعجب و اقتدار جمهوری اسلامی را برای چندمین بار نشان داد.
این درحالی است که برخی افراد انگشت شمار از اقشار فریب خورده جامعه آتش بیار معرکه شدن تا بگونه ای بتوانند چهره سیاه اربابان خود را طوری دیگر جلوه دهند و صحنه را به شیوه دیگر برای افراد خاکستری جلوه دهند.
لکن سر بزنگاه با هوشیاری مردم برخورد کردند و دستشان به راحتی برای همه رو شد در این فرصت برای اینکه نهایت استفاده از جریانات پس از انتخابات و حوادثی که شاید خیلی از ماها و حتی جوانان دل آگاه از آن بی خبر مانده باشند،بیان کنیم.
در این فتنه ی نابخردانه و البته بسیار برنامه ریزی شده برای سران اپوزسیون و منافقین داخلی  اسناد و مدارکی و بیاناتی به دست مردم افتاد که همه چیز و ماهیت درونی این اعمال شوم برملا شد.
فتنه ای که الهام گرفته از انقلاب های مخملین کشورهایی بود که سردمداران شان به سازمانهای غربی مثل سیا وصل میشدند.
اما به نوعی این کوردلان به کاهدان زده بودند چراکه اینجا ایران است نه اوکراین یا قرقیزستان و یا گرجستان فتنه ای که بهانه هایی بسیار (به نظر خودشان)معقولی از قبل برایش تنظیم کرده بودند.
اما جالب اینجا بود که افراد ی انقلابی و دارای سابقه مبارزه نیز به این کوردلان میدان دادند و حمایتشان کردند.
در این فرصت اتفاقاتی برای شما ترسیم میکنیم، البته با سند که تاکنون به گوشمان هم نرسیده است:
تقلب اسم رمز سران فتنه
سران فتنه در صورت شکست انتخاباتی خود در سال 88نیاز به بهانه ای داشتند که نه تنها انتخابات بلکه قانون اساسی و شورای نگهبان را زیر سوال ببرند.
پس از انتخابات و اخذ 24و نیم میلیون رای ریس جمهور منتخب اعلام شد، ستاد جنگ روانی شروع به کار کرد و از هر طرفی با احساسات حامیان فتنه بازی کرد و این شست و شوی مغزی طوری از خارج و داخل بر مردم هجمه وارد میکرد که حتی بعضی ها هم که بیطرف بودند ممکن بود به تشکیک و تردید بیافتند.
اما این قضیه از قبل هم بودار به نظر میرسید چرا که افراد سرشناسی هم از قبل وعده چنین حرکتی را به طور غیر مستقیم داده بودند.
نمونه این افراد عفت مرعشی همسر اکبرهاشمی رفسنجانی بود که پس از رای دادن رو به خبرنگاران کرد و گفت:”شما شاهد هستید که رای خود را به میر حسین موسوی نوشتم و امیدوارم که تقلبی صورت نگیرد که اگر صورت بگیرد من از آنان در پل صراط نخواهم گذشت”وی سپس به احمدی نژاد حمله کرد:”امیدوارم احمدی نژاد و دوستان خوارجش از مردم پاسخ دریافت کنند”وی دعا کرد “اگر تقلب نشود موسوی ریس جمهور میشود ولی خدا نکند که تقلب کنند که اگر اینگونه شود مردم به خیابان ها میایند و اعتراض میکنند”(سایت رجا نیوز22/3/88)
پس از پیروزی در انتخابات میبینیم که موسوی و کروبی و همچنین سازمان مجاهدین انقلاب که از یاران و حامیان  موسوی و کروبی بودند و همچنین خود کروبی از این بهانه به عنوان یک حربه ای استفاده کردند که شاید بتوانند جنگی روانی به راه بیاندازند.ناگفته نماند که رسانه هایی چون صدای امریکا،بی بی سی،سی ان ان به این تهمت ناروا (تقلب)دامن زدند و هرکسی از هر طرف وارد میدان شد.
جالب است بدانیم که محمد علی ابطحی در دادگاه اعتراف کرد “که تقلب اسم رمز آشوب شده است که در آن لشکر سازی برای تقلب وجود داشت و تمرین پهن شدن مردم در خیابان هم در آن موجود بود”
ادامه دارد…

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی