منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۹
شناسه خبر: 247176
گروه :خبر
image515232

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه 70 هزار بسیجی برای کمک به مناطق محروم اعلام آمادگی کرده اند، گفت: بصیرت ملت ایران امروز از شمشیر دشمنان انقلاب تیزتر است.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سردار نقدی در مراسم افتتاحیه نوزدهمین بیمارستان صحرایی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مردم سیستان اولین قیام کنندگان در مقابل جنایات یزید بودند، اظهار داشت: قیام مردم سیستان سبب بیداری مردم سایر مناطق شد که این افتخاری برای مردم این منطقه است.
وی با بیان اینکه خدمت به مردم این منطقه باعث افتخار است، افزود: بسیج نیروهای بسیجی برای خدمت به مردم و محرومین نشان از آموزه های مکتب اهل بیت دارد که درنگ نمی کنند و سریع آماده به خدمت می شوند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور خدمت کردن به محرومین را از ویژگی های برجسته کشور و نیروهای بسیج دانست و ادامه داد: ایرانیان اعم از شیعه و سنی و زرتشتی همه اهل بیت را دوست دارند و آن ها را سرلوحه خود قرار داده اند چون اهل بیت که غذای خود را بین محرومین و فقرا تقسیم می کردند و مانند اهل بیت در خدمات رسانی به مردم و همنوعان خود پیشتاز هستند.

زندگی وحدت گونه مردم سیستان و بلوچستان مرگ برآمریکا است
سردار نقدی با بیان اینکه ارادت به اهل بیت مایه شگل گیری بسیج شده است، تصریح کرد: محبت اهل بیت تفکر بسیجی را بین مردم بوجود آورده است.
وی اضافه کرد: امروز بسیجیان، پرستاران و پیراپزشکان از خانه های خود دل می کنند و در محروم ترین مکان ها خدمات گسترده ای را برای رفع مشکلات مردم در راستای رضای خدا ارائه می دهند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه محرومیت ها در مناطق سیستان و بلوچستان زیاد است، گفت: همزمان با افتتاح این بیمارستان در منطقه سیستان در غرب کشور و حتی در خاک عراق هم 3 بیمارستان مشغول خدمت رسانی به زوار حرم امام حسین(ع) هستند که این خدمات ماندگار است.
وی با بیان اینکه 70 هزار بسیجی برای کمک به مناطق محروم اعلام آمادگی کرده اند، گفت: چندی پیش بین 110 هزار پزشک فرمی را توزیع کردیم ” آیا برای خدمت به مردم در مناطق محروم حاضر هستید” که با پاسخ مثبت 70 هزار نفری مواجه شدیم.

بصیرت ملت ایران امروز از شمشیر دشمنان انقلاب تیز تر است
این مسئول با اشاره به اینکه بیمارستانهای صحرایی یک کار عملی و حساب شده است ، تصریح کرد: این بیمارستان ها با توجه به نیاز مردم برپا می شوند که امیدواریم روزی فرا رسدکه کل جامعه پزشکی به سمت خدمات رسانی به مردم گام بردارند.
وی ضمن تقدیر از وحدت مردم سیستان و بلوچستان افزود: زندگی مسالمت آمیز شیعه و سنی امروز سبب شده که آمریکا دشمن 36 ساله جمهوری اسلامی شکست خورده و ذلیل شود.
سردار نقدی با بیان اینکه آمریکا چندین برابر هزینه جنگ افروزی در عراق و سوریه را خرج تفرقه انگیزی و اختلاف در بین آحاد ملت ایران می کند، گفت: هوشیاری مردم منطقه و شناخت ترفندهای دشمن سبب شده این دشمن قدیمی شکست بخورد.
وی با بیان اینکه شهادت برادران اهل سنت در برابر تکفیری ها نشان از بصیرت مردم استان دارد، تاکید کرد: باید قدر این وحدت را در استان سیستان و بلوچستان بدانید.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان با بیان اینکه همزیستی مردم سیستان و بلوچستان در سایه وحدت “مرگ برآمریکا” است، گفت: دشمن بداند مردم ما با بصیرت هستند و بصیرت ملت ایران امروز از شمشیر دشمنان انقلاب تیزتر است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است