منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۰
شناسه خبر: 187060
گروه :خبر
ContentImages_64183

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد ضمن تبریک به مدیر روابط عمومی استان گفت : همدلی بین مسئولین و مردم از وظایف و رسالت اصلی و حقیقی روابط عمومی هاست لذا امسال را میتوان سال روابط عمومی ها نیز نامید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خانه فرهنگ و هنر استان هرمزگان ،حجت الاسلام درویشی ضمن تبریک عید مبعث اظهار داشت: ۲۷ اردیبهشت برای جامعه ی روابط عمومی در تقویم یک روز ملی است روزی که در سطح جهان نیز به عنوان روز ارتباطات و جامعه اطلاعاتی نامگذاری شده است این روز فرصت مناسبی است که بیشتر به تبیین نقش و جایگاه روابط عمومی پرداخته شود.

درویشی اضافه کرد : روز روابط عمومی  فرصتی است تا روابط عمومی ها با اتکا به تجربیات خود در سال ، از نظرات و تبادل آراء با همکاران خود حداکثر استفاده را ببرند چرا که دامنه فعالیت روابط عمومی ها بسیار گسترده و در سطوح مختلف می باشد و آنچه همه سطوح را در بر می گیرد.

وی افزود: اهمیت نقش و جایگاه روابط عمومی در عصر اطلاعات و ارتباطات زمانی مشخص می شود نقش قابل توجه روابط عمومی را در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان درک کنیم و قابل مشهود است.

 

حجت الاسلام درویشی با بیان اینکه روابط عمومی ابزاری است قوی جهت مدیریت افکار و اصلی ترین حلقه بین مدیران نهادها و سازمان ها با جامعه هدفشان می باشد بطوری که کل منافع یک سازمان هدف و محور اصلی عملکرد آن می باشد تصریح کرد:هدفی که متاسفانه امروزه کمتر در روابط عمومی ها به آن پرداخته می شود و منافع سازمان قربانی منافع مدیران سازمان شده است و این رویکرد باید اصلاح شود.
وی نداشتن جایگاه با ثبات و شایسته روابط عمومی در قوانین و مقرارت کشور، انتصاب افراد غیر متخصص به عنوان روابط عمومی و نبود نیروی آموزش دیده و دلسوز، عدم دادن اختیار و اقتدار کافی در روابط عمومی توسط مدیران را از مشکلات روابط عمومی ها عنوان کرد و خاطر نشان کرد :  حرکت به سمت رسالت اصلی و ایفای احسن وظایف روابط عمومی ها را در گرو حل مشکلات دست و پا گیر این حوزه دانست.

 

 

وی اظهار داشت: روابط عمومی را در یک کلمه میتوان به مردم داری معنی کرد و با عنایت به شعار “دولت و ملت ، همدلی و همزبانی” که امسال از سوی مقام معظم رهبری مطرح شد و با توجه به اینکه ایجاد این همدلی بین مسئولین و مردم از وظایف و رسالت اصلی و حقیقی روابط عمومی هاست لذا امسال را میتوان سال روابط عمومی ها نیز نامید.

 

 

حجت الاسلام درویشی با بیان اینکه یک روابط عمومی علاوه بر برگزاری کنفرانس خبری –برگزاری سفرهای مطبوعاتی باید زمینه مصاحبه ها و گزارش ها و تحلیل ها را ازسازمان با موضوعات فعالیت آانها را برای رسانه ها فراهم نماید.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر