منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۸:۵۰
شناسه خبر: 261273
گروه :خبر
6

همایش 9 دی ماه روز میثاق امت با ولایت در شهرستان سیریک با حضور امام جمعه شهرستان ، فرماندار سیریک ، بخشداران ، نیروهای نظامی و انتظامی، ائمه جمعه و جماعت اهل تسنن و تشیع، شهرداران ، مسئولین ادارات و نهاد ، بسیجیان ، اصناف ، شوراهای اسلامی ، دهیاران و مردم ولایت مدار شیعه و سنی در سالن غدیر شهر بندر سیریک با سخنرانی سرهنگ پاسدار سلامتی و سر دادن شعارهایی مرگ بر امریکا ، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر منافق و فتنه گر برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، علی سلامتی، رئیس شورای اسلامی و رئیس مجمع بسیج شهر میناب گفت: دشمنان نظام انقلاب اسلامی بخوبی می دانند که در ایران تا تمسک و دل دادگی مردم به دو بال پرچم سرخ حسینی و ولایت و ولایتمداری مردم به آنها وجود ندارد ضربه زدن به آن غیر ممکن است.
سلامتی افزود: فتنه سال 88 نتیجه سال ها برنامه ریزی و مدیریت جهان استکبار بود که زمان نهایی آن با انتخابات عملی شد و دشمنان خواستار به بار نشسته مدیریت و هزینه های کلان خود در انتخابات ریاست جمهوری با کمک سران فتنه بودند.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون هم دشمن بعد از شکست در فتنه سال 88 بیکار نشده و با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم و هزینه های کلان و نقشه های شوم دیگر سعی دارد با ایجاد اختلاف ، شگاف میان مردم و مسئولین و دوستگی به اهداف پلید خود در نظام مقدس اسلامی دست یابد.
سلامتی یادآور شد: امروز وجود نازنین ولایت و رهبری برای مملکت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی نعمتی است که خداوند عطا فرموده و همه ما و شماها نتیجه انقلاب مردم مصر در عدم داشتن رهبری و امام بودیم که چگونه در بی بصیرتی و بی تدبیری در کمتر از یک سال شکست خورد و از بین رفت.
وی بیان کرد: امروز دشمنان به دنبال قطع اتحاد و پیوند امت با امام می باشند و در پاسداری از انقلاب اسلامی شیعه ، سنی و همه اقلیت های مذهبی برای حفظ آن شهید ، جانباز ، آزاده ، رزمنده و خون خویش را اهداء و تقدیم کردند.
سلامتی ابراز داشت: دشمنان نظام و انقلاب به خوبی پی بردند که راه شکسن و سرنگونی نظام مقدس ایران اسلامی فقط اختلاف و دو دستگی درونی و داخلی نظام است که آنها را در راه رسیدن به اهدافشان میسر و امکان پذیر می سازد.
سلامتی اضافه کرد: دشمن با برنامه ریزی و سرمایه گذاری می خواهد با انحراف جوانان ، اختلاف در بنیان خانواده ها با پوشش های شبکه های ماهواره ای ، شیعه کشی های بی سابقه در کشورهای اسلامی و ترویج تفکرهای افراطی می خواهد ارزش و آرمان های اسلامی را از بین برده و با اختلاف افکنی میان ملت های مسلمان به اهدافش برسد.

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 13 14 15 16 17 18 19
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان