منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۱
شناسه خبر: 327667
گروه :خبر
DSC00473_2896

فرماندار رودان گفت: با توجه به اهمیت موضوع اعتیاد و مصرف مواد مخدر در جامعه دستگاه های مربوطه باید به طور جد پیگیر باشند و به راحتی از این مسئله عبور نکنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  رودان نیوز؛ احمد محمودی فرماندار رودان در شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان با اشاره به مصرف مواد مخدر در جامعه، اظهار کرد: فرهنگ سازی پیشگیری مصرف مواد مخدر باید از مدارس و مناطق روستایی شروع شود و باید مسئولان مربوطه به این امر توجه ویژه ای کنند.

 

محمودی افزود: با توجه به اهمیت موضوع اعتیاد و مصرف مواد مخدر در جامعه دستگاه های مربوطه باید به طور جد پیگیر باشند و به راحتی از این مسئله عبور نکنند.

 

فرماندار رودان ادامه داد: باید در حوزه آموزش و پرورش نیز برنامه های فرهنگی مناسبی در زمینه آگاهی بخشی به دانش آموزان اجرا شود تا این قشر از جامعه که در خطر اعتیاد هستند، از این بلای خانمان سوز در امان باشند.

 

وی به نقش و جایگاه شورا های شهر و روستا و همچنین آموزش و پرورش در خصوص پیشگیری از اعتیاد اشاره کرد و اضافه کرد: شورا ها و دهیاران در بطن جامعه هستند و ارتباط نزدیکی با مردم دارند و در زمینه آگاهی بخشیدن به مردم جامعه می توانند تاثیرگذار باشند.

 

فرماندار رودان تصریح کرد: آموزش و پرورش نیز با توجه به ارتباط مستقیم با دانش آموزان و اولیای آنها می تواند در مصرف مواد مخدر در بین دانش آموزان فعالیت های پیشگیرانه ای را انجام دهد.

 

محمودی گفت:با توجه به اینکه مصرف مواد مخدر و اعتیاد موضوعی اجتماعی می باشد و تمامی افراد جامعه را درگیر می کند باید در بخش های اجتماعی، فرهنگ سازی های مناسبی در زمینه آگاهی بخشی جامعه صورت بگیرد.

 

وی در پایان از برگزاری همایش هایی با موضوعات اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر در شهرستان خبر داد و خاطر نشان کرد: برگزاری اینگونه همایش ها می تواند نقش مثبتی در زمینه آگاهی بخشی به افراد جامعه داشته باشد و تلاش می کنیم که این همایش ها به صورت ماهانه در شهرستان برگزار شود.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است