منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰:۲۳
شناسه خبر: 271928
گروه :خبر
200

اولین برنامه بخش جنبی مدهامتان مسابقات قرآن روستایی با اجرای همایش شیوه های نوین تدریس معارف دین و آموزه های قرآنی با مشارکت مدیران مدارس ، معاونین ، مر بیان پرورشی، مربیان قرآن و متولین فرهنگی در سالن غدیر شهر بندر سیریک برگزارشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی، استاد حوزه و دانشگاه در این همایش یک روزه گفت: ما در جامعه اسلامی و کتاب و متون اسلامی خود بهترین و ارزشمندترین محتوا که معارف دین و آموزه های قرآنی است برای بهره‌مندی مادی و معنوی در دسترس داریم.
حجه الاسلام و المسلمین مدرس‌زاده با بیان اینکه در اوضاع پیشرفت‌های امروزی که علوم جدید با سرعت دچار تحول می‌شوند، اظهار داشت: کودکان و نوجوانان اکنون از والدین و مربیان جلوترند و این کار انتقال مفاهیم را سخت‌تر می کند و نیاز به بروز شدن را غیر قابل انکار می‌کند.
وی یادآور شد: هیچ زمانی به انداره حال کنونی توجه به ارزش‌ها و اصول اخلاقی نبوده است و دنیا از مادیات بریده است و به سمت معنویات آمده و تشنه ارزش های اخلاقی و ناب است .
استاد حوزه ودانشگاه با تاکید بر شیوه‌های برقراری ارتباط از دیدگاه مدیریت تشریح کرد: غرب سرش به سنگ خورده و به دنبال اصوال و ارزش‌های ناب است و اگر ما فضا را از ازرش‌ها پر نکنیم چیزهای کاذب این فضا را پر خواهد کرد و البته باید توجه داشت که انتقال مفاهیم دین و آموزه‌های قرآنی مثل یک آمپول و کپسول نیست که تزریق کنیم .
مدرس‌زاده بیان داشت: موانع برقراری ارتباط عوامل ارتباط موثر بر اساس مصادیق قرآنی را نیز به صورت کامل به شرکت کنندگان دوره آموزشی تشریح کرد.
برگزاری دوره آموزشی شیوه‌های نوین تدریس معارف دین و آموزه‌های قرآنی در شهرستان‌های سیریک و جاسک ویژه معلمان قرآن ،مربیان پرورشی و طلاب حوزه علمیه و مربیان و فعالین قرآنی مساجد به عنوان یکی از برنامه‌های جنبی مسابقات قرآن کانون‌های مساجد روستایی کشور است.
انتهای پیام/ق

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی